• 0
  • 5 min
  Ula Ziemska
  Napisane przez
  Ula Ziemska

  Maj jest dla nas intensywnym miesiącem – mamy aż trzy okazje do pokazania się na targach i konferencjach, na których chcemy pozyskać kolejnych partnerów biznesowych.

   

  Targi eHandlu w Gdańsku

  10 maja zatrzymaliśmy się w Gdańsku, gdzie w Amber Expo odbyły się kolejne Targi eHandlu. Zdecydowanie było warto tam być. Dlaczego?

  Targi eHandlu to wydarzenie niezwykle cenione w branży e-commerce. Spotykają się na nim najwięksi gracze na rynku, jeżeli chodzi o sprzedaż internetową. W tym roku w halach Amber Expo zebrało się ponad 120 wystawców, w tym m.in. Shoper, PayU, DHL.

  To świetna okazja do tego, aby nawiązać wartościowe kontakty z ludźmi z branży oraz porozmawiać o nowych pomysłach na rozwój biznesu i poznać najnowsze rozwiązania w zakresie handlu elektronicznego, co może znacznie pomóc w prowadzeniu kampanii dla firm e-commerce.

  W takich wydarzeniach jak targi eHandlu najbardziej cenię sobie możliwość porozmawiania i wymienienia się dobrymi praktykami z branżowymi partnerami oraz dużą intensywność rozmów face to face, zarówno z obecnymi, jak i przyszłymi klientami – komentuje Prezes Zarządu Robert Stolarczyk. To wszystko wspiera luźna atmosfera i przyjazny biznesowi klimat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wiosennej edycji targów i już nie możemy doczekać się edycji jesiennej w Warszawie – dodaje.

   

  Internet of Things w San Francisco i Going Global w Londynie

  W ramach projektu internacjonalizacji już w najbliższy poniedziałek lecimy do San Francisco na Internet of Things – największą konferencję związaną z Internetem rzeczy, gdzie pojawią się przedstawiciele takich firm jak General Motors, Coca-Cola czy Philips.

  Z kolei od przyszłego wtorku jesteśmy w Londynie na Going Global, targach przeznaczonych dla przedsiębiorców, chcących rozwijać eksport i ekspansję międzynarodową.

  Udział w tych wydarzeniach pozwoli nam na wymianę wartościowego know how z doświadczonymi specjalistami z całego świata, reprezentującymi różne branże. Przyczyni się m.in. do poprawy jakości naszych usług, a w konsekwencji do implementacji jeszcze bardziej efektywnych rozwiązań w biznesach naszych klientów. Pomoże także w zdobyciu klientów z zagranicy, a co za tym idzie w uzyskaniu cennego doświadczenia na obcych rynkach.

   

  Dodaj komentarz

  Bądź pierwszy!

  Powiadom o
  avatar
  wpDiscuz