Home Blog Rośniemy w siłę! Wzmacniamy działy Content Marketing i Client Service

Rośniemy w siłę! Wzmacniamy działy Content Marketing i Client Service

Czas czytania : 2 min
10 listopada 2017

Grono naszych specjalistów poszerzyło się w dwóch obszarach.

Martyna Góra jako Content Marketing Specialist

Martyna jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Podczas studiów z zapałem rozwijała swoją kreatywność, lekkie pióro i zamiłowanie do pięknych treści, pracując jako korektor, redaktor i copywriter.

Swoje doświadczenie w marketingu zdobywała w dwóch krakowskich agencjach, w których zajmowała się tworzeniem zoptymalizowanych treści na strony www i blogi, prowadzeniem profili firmowych w mediach społecznościowych, przygotowaniem strategii komunikacji oraz kampanii reklamowych.

W PromoTraffic w końcu ma nadzieję porządnie rozwinąć skrzydła. W naszej agencji jest odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii content marketingowych dla klientów. Zajmuje się kompleksową obsługą kanałów social media, tworzy ebooki, opracowuje grafiki dla social mediów, redaguje, tworzy i dystrybuuje treści.

W wolnym czasie przesiaduje w kinie i chodzi na koncerty. Najbardziej na świecie wierzy w to, że content is a king i że Ryan Gosling w końcu przeprowadzi się dla niej do Krakowa.

Martyna Żądło jako Media Planner

Martyna jeszcze w czasie studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym łączyła zdobywane wykształcenie z dziedziny marketingu z praktyczną wiedzą zawodową. Swoją karierę w marketingu rozpoczęła w firmie telekomunikacyjnej S-NET specjalizującej się w branży B2B. Jako specjalistka ds. marketingu i PR była odpowiedzialna za projekty z zakresu online, jak i nadzór nad komunikacją bezpośrednią z klientem oraz widoczność marki na rynku.

W PromoTraffic jest odpowiedzialna za tworzenie i wycenę ofert dla klientów. Opracowując zapytania kierowane do agencji tworzy jak najbardziej skuteczny plan służący realizacji postawionych celów. Współpracując z zespołem doświadczonych specjalistów, na podstawie doświadczeń i badań, tworzy oferty dostosowane do realiów rynkowych.

W swojej pracy najbardziej ceni poszerzanie wiedzy i zróżnicowanie. Codziennie, pracując dla klientów z praktycznie każdej branży, zdobywa informacje na temat produktów i usług, na temat których informacje są ciężko dostępne lub kierowane do wąskiej grupy odbiorców.

W wolnym czasie Martyna interesuje się nowinkami technicznymi i motoryzacyjnymi. Dla kontrastu swój czas poświęca również malarstwu i fotografii w bardziej klasycznym wymiarze.

Jesteśmy dumni z naszych specjalistów. Chcesz z nami pracować? Sprawdź, kogo aktualnie szukamy!

 

 

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.