• 0
  • 2 min
  Ula Ziemska
  Napisane przez
  Ula Ziemska

  Grono naszych specjalistów poszerzyło się w dwóch obszarach.

   

  Martyna Góra jako Content Marketing Specialist

  Martyna jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Podczas studiów z zapałem rozwijała swoją kreatywność, lekkie pióro i zamiłowanie do pięknych treści, pracując jako korektor, redaktor i copywriter.

  Swoje doświadczenie w marketingu zdobywała w dwóch krakowskich agencjach, w których zajmowała się tworzeniem zoptymalizowanych treści na strony www i blogi, prowadzeniem profili firmowych w mediach społecznościowych, przygotowaniem strategii komunikacji oraz kampanii reklamowych.

  W PromoTraffic w końcu ma nadzieję porządnie rozwinąć skrzydła. W naszej agencji jest odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii content marketingowych dla klientów. Zajmuje się kompleksową obsługą kanałów social media, tworzy ebooki, opracowuje grafiki dla social mediów, redaguje, tworzy i dystrybuuje treści.

  W wolnym czasie przesiaduje w kinie i chodzi na koncerty. Najbardziej na świecie wierzy w to, że content is a king i że Ryan Gosling w końcu przeprowadzi się dla niej do Krakowa.

  Martyna Żądło jako Media Planner

  Martyna jeszcze w czasie studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym łączyła zdobywane wykształcenie z dziedziny marketingu z praktyczną wiedzą zawodową. Swoją karierę w marketingu rozpoczęła w firmie telekomunikacyjnej S-NET specjalizującej się w branży B2B. Jako specjalistka ds. marketingu i PR była odpowiedzialna za projekty z zakresu online, jak i nadzór nad komunikacją bezpośrednią z klientem oraz widoczność marki na rynku.

  W PromoTraffic jest odpowiedzialna za tworzenie i wycenę ofert dla klientów. Opracowując zapytania kierowane do agencji tworzy jak najbardziej skuteczny plan służący realizacji postawionych celów. Współpracując z zespołem doświadczonych specjalistów, na podstawie doświadczeń i badań, tworzy oferty dostosowane do realiów rynkowych.

  W swojej pracy najbardziej ceni poszerzanie wiedzy i zróżnicowanie. Codziennie, pracując dla klientów z praktycznie każdej branży, zdobywa informacje na temat produktów i usług, na temat których informacje są ciężko dostępne lub kierowane do wąskiej grupy odbiorców.

  W wolnym czasie Martyna interesuje się nowinkami technicznymi i motoryzacyjnymi. Dla kontrastu swój czas poświęca również malarstwu i fotografii w bardziej klasycznym wymiarze.

   

  Jesteśmy dumni z naszych specjalistów. Chcesz z nami pracować? Sprawdź, kogo aktualnie szukamy!

  Ula Ziemska
  Napisane przez
  Ula Ziemska

  Dodaj komentarz

  Bądź pierwszy!

  Powiadom o
  avatar
  wpDiscuz