Home Blog Targi eHandlu: zastrzyk energii od PromoTraffic

Targi eHandlu: zastrzyk energii od PromoTraffic

Czas czytania : 2 min
25 października 2019

We wtorek wzięliśmy udział w 17. Targach eHandlu, które odbyły się w Warszawie. Poczęstowaliśmy uczestników nie tylko doskonałą kawą, ale też dawką merytorycznej wiedzy. Zobacz, jak zaprezentowaliśmy się podczas kolejnej edycji tego wyjątkowego wydarzenia!

PromoTraffic na Targach eHandlu – nowe relacje i pyszna kawa

Na targach eHandlu naszej firmy nie zabrakło od dwóch lat. Pojawiamy się tam co pół roku – raz w Krakowie, raz w Warszawie – nawiązując cenne kontakty. Tym razem na naszym stoisku stanął ekspres do kawy, a za nim zawodowy barista. Chętnych na zastrzyk energii nie brakowało. Przez cały dzień Szymon wydał ponad 400 kaw!

Specjalistki PromoTraffic, obecne na wydarzeniu, wykorzystały to zainteresowanie do odbycia paruset wywiadów biznesowych. Około 20 z nich zaowocowało wstępnymi rozmowami o wspólnych projektach eCommerce. Martyna, Lidia i Edyta zapoczątkowały także wartościowe relacje partnerskie z przedsiębiorcami, których innowacyjne rozwiązania technologiczne mogą wesprzeć biznesy naszych Klientów.

Biznes na rynkach zagranicznych głównym tematem eventu

Tegoroczne Targi w Warszawie nie miały przewodniego motywu, ale łatwo dało się zauważyć pewien obowiązujący trend, a mianowicie:  rozwiązania dotyczące  prowadzenia biznesu na rynkach zagranicznych. Wpisał się w niego nasz CEO Robert Stolarczyk ze swoją prelekcją „Jak zaplanować i uruchomić kampanie eksportowe dla ecommerce w oparciu o narzędzie Google Market Finder i nie tylko”.

Zainteresowany prowadzeniem działań na rynkach zagranicznych? Wypełnij formularz kontaktowy i przekonaj się, co możemy zrobić dla Twojego ecommerce’u.   

Poza naszym CEO na 4 scenach EXPO XXI wystąpiło ponad 30 innych prezenterów, a wśród nich m.in. Paweł Bilczyński, Artur Jabłoński czy Szymon Słowik.

Targi eHandlu w Warszawie to największe wydarzenie w Europie Centralnej poświęcone biznesom sprzedającym online. W tegorocznej edycji wzięło udział 140 wystawców i około 4000 uczestników.

PromoTraffic to napędzana technologią agencja specjalizująca się w pracy dla eCommerce. Wyróżnia się światowej klasy narzędziami działającymi w oparciu o machine learning oraz unikalnym know how. Efekty osiągnięte przez PromoTraffic znajdowały uznanie podczas European Search Awards, Premier Partner Awards czy Ekomersów. 

Chętnie dzielimy się wiedzą – zapisz się do newslettera, aby zyskać dostęp do rosnącej bazy naszych ebooków: https://promotraffic.pl/ebook

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 12 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.