Home Blog Tous powierza PromoTraffic kampanie PPC na rynku czeskim i słowackim

Tous powierza PromoTraffic kampanie PPC na rynku czeskim i słowackim

Czas czytania : 2 min
20 września 2019

W sierpniu 2019 roku marka Tous zdecydowała się powierzyć PromoTraffic misję wypromowania jej na rynku czeskim i słowackim. Działania dla lidera branży biżuteryjnej agencja rozpoczynała od usługi SEO w Czechach. Po licznych sukcesach poszerzyła je o płatną reklamę PPC oraz analitykę internetową. Celem wszystkich tych usług jest skalowanie biznesu i zwiększanie współczynników konwersji. Obecnie takie zadanie stoi przed PromoTraffic zarówno w Czechach, jak i na Słowacji.

Kampania PromoTraffic dla marki Tous

Dziś działania PromoTraffic na rynku czeskim i słowackim obejmują zarówno usługę SEO, jak i PPC. Opierają się na zaawansowanej analityce internetowej, której celem jest między innymi:

Do optymalizacji kampanii agencja wykorzystuje szeroki toolset, w ramach którego znalazły się takie narzędzia jak Whoop! Apps, ROIHunter, Revealbot oraz Spaceboost. Pomagają one we włączaniu do usług machine learning i automatyzacji działań na wielu rynkach.

Głównym celem, jaki stoi przed PromoTraffic oraz marką Tous, jest dynamiczny wzrost przychodów rok do roku. Współpraca ma również wprowadzić firmę na nowe rynki, zaczynając od słowackiego, gdzie pojawiła się w sierpniu tego roku.

Napędzana nowoczesną technologią agencja dla e-Commerce

Na temat rozwoju współpracy z Tous wypowiada się Krystian Kucharski, Wiceprezes i Performance Director PromoTraffic.

Podejmując współpracę z Tous, wspieramy realizację usługi PPC nowoczesną technologią opartą o machine learning i AI. Te zaawansowane rozwiązania dają możliwość skalowania kampanii PPC w efektywny sposób. Połączenie kont reklamowych z narzędziami DoubleClick, Whoop! Apps, Optmyzr czy ROIHunter pozwoli nam skutecznie rozwijać biznes dla marki Tous. – mówi i dodaje: Wierzymy, że innowacyjne systemy pomogą zaoszczędzić czas, uprościć działania, podejmować trafniejsze decyzje i zwiększać zwrot z inwestycji (ROI) w marketingu internetowym na rynkach zagranicznych.

Tous – lider branży biżuteryjnej

Tous to wywodząca się z Hiszpanii marka, znana każdej wielbicielce biżuterii. Dziś może pochwalić się już stuletnią tradycją oraz szerokim asortymentem, w skład którego wchodzą nie tylko łańcuszki, bransoletki, kolczyki czy pierścionki, ale również zegarki, torebki, perfumy oraz różnego rodzaju akcesoria. Tous posiada w tej chwili ponad 600 sklepów na 5 kontynentach.

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.