Seznam

To czeska wyszukiwarka internetowa, która na rodzimym rynku stanowi realną konkurencję dla Google. Korzysta z niej około 10% Czechów. Narzędzie dobrze identyfikuje intencje i preferencje użytkowników z tego kraju, toteż cieszy się wśród nich znaczącym uznaniem.

Co to jest Seznam?

Seznam to czeski portal internetowy, który oferuje usługi takie jak wyszukiwarka internetowa, poczta e-mail, mapy, pogoda, wiadomości, sport, rozrywka, biznes, gry, filmy i wiele innych. Seznam jest jednym z największych portali internetowych w Czechach i jest również popularny w innych krajach europejskich, takich jak Słowacja.

Użytkownicy Seznam.cz

Seznam jest popularny wśród użytkowników internetu w Czechach i Słowacji, ale z jego usług korzystają również osoby z innych krajów europejskich. Według najnowszych danych z 2022 roku (Dane StatCounter) obecnie platforma to 10,8% udziału w rynku czeskim.

Czy można reklamować się na Seznam?

Tak, na portalu Seznam istnieje możliwość reklamowania się za pomocą różnych narzędzi reklamowych, takich jak kampanie PPC (pay-per-click), banery reklamowe, remarketing, e-mail marketing, social media advertising i wiele innych. Seznam oferuje również platformę reklamową – Sklik, która umożliwia reklamodawcom tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi w wyszukiwarkach internetowych i w sieci reklamowej Seznamu.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o
działaniach w zagranicznych wyszukiwarkach sprawdź naszą usługę.

Dzielimy się wiedzą

Sprawdź nasz blog

Jak uporządkować źródła z Facebooka w GA?

Optymalizacja grafik – jak zrobić to dobrze?

Google Analytics 4 – nowa epoka w świecie

Najczęstsze błędy w optymalizacji feedów

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.