...
Home Blog 16 edycja semKRK już 19 marca! Dowiedz się więcej o SEM i SEO

16 edycja semKRK już 19 marca! Dowiedz się więcej o SEM i SEO

Czas czytania : 2 min
12 lutego 2021

SemKRK to jedna z największych polskich konferencji dla osób zainteresowanych tematami SEM i SEO. Co roku biorą w niej udział specjaliści SEM, przedstawiciele agencji marketingowych i branży e-commerce oraz właściciele biznesów. SemKRK#16, podobnie jak poprzednia edycja, odbędzie się online – bez limitu uczestników. Wydarzenie po raz kolejny już będzie okazją do integracji środowiska i zdobycia nowej wiedzy.

Konferencja startuje 19 marca o godzinie 12.00. Jako PromoTraffic ciągle trzymamy rękę na pulsie, więc nie zabraknie naszych Ekspertów na tym wydarzeniu! 

Tematy SEM są nam bardzo bliskie, gościmy więc na każdej edycji semKrk. W roku 2019 w ramach SemKrk Awards, przyznawanych w ramach jesiennych odsłon semKrk, otrzymaliśmy nagrodę za najlepszy projekt e-commerce, a w 2020 zostaliśmy nominowani w kategoriach „Google Ads” oraz „E-commerce”.

Wykłady ekspertów i praktyczne warsztaty

Prelekcje i warsztaty semKRK ekspertom z branży marketingowej pozwalają podpatrzeć nowe trendy, narzędzia i rozwiązania oraz wymienić się doświadczeniami. Przedstawiciele biznesu, zwłaszcza e-commerce, mają możliwość dowiedzieć się więcej na temat działań SEM i SEO – i tego, co mogą dzięki nim zyskać. 

Uczestnicząc w semKrk#16 możesz:
•    Wysłuchać dziewięciu prelekcji ekspertów, przed którymi świat marketingu internetowego nie ma tajemnic – m.in. Pawła Cengiela, Damiana Ramsa i Grzegorza Miłkowskiego,
•    Poznać case studies – a dzięki temu przekonać się, w jaki sposób inni osiągnęli niesamowite wyniki i zainspirować do poprawy własnych rezultatów,
•    Wziąć udział w warsztatach – przed konferencją zorganizowane zostaną trzy dni praktycznych warsztatów online! Uczestnicząc w nich możesz podnieść swoją wiedzę i umiejętności w tematach SEO, Google Ads i Google Analytics.

Weź udział w semKRK#16!

Jesteś zainteresowany tematami SEO i SEM i nowinkami z branży? Chciałbyś zadać pytanie specjalistom? Interesuje cię, w jaki sposób można budować popularność firmy za pomocą SEO? Kup bilet na SemKrk#16!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wpadnij na stronę internetową semKrk, fanpage na Facebooku albo stronę wydarzenia.

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Z dumą w gronie najlepszych

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.