Home Blog II edycja studiów “Digital marketing” pod patronatem PromoTraffic!

II edycja studiów “Digital marketing” pod patronatem PromoTraffic!

Czas czytania : 3 min
04 listopada 2021

Marzy Ci się praca w e-marketingu? Chcesz skuteczniej promować swój sklep internetowy? A może już działasz w branży marketingu online, ale zależy ci na poszerzeniu wiedzy i zdobyciu nowych umiejętności? Studia podyplomowe „Digital Marketing” na WSEI są dla Ciebie! PromoTraffic patronowało nad ich pierwszą edycją i planujemy kontynuować współpracę także w kolejnym roku.

Praktyczna strona marketingu

Kierunek „Digital marketing” ma na celu w pierwszej kolejności przygotowanie studentów do pracy w branży e-marketingowej. Dlatego duży nacisk położony jest przede wszystkim na praktyczne umiejętności, obsługę narzędzi, planowanie kampanii, ale także ich ustawianie, nadzorowanie, zbieranie danych i wyciąganie wniosków na ich podstawie. 

Kierownik merytoryczny studiów – Krystian Kucharski – jako wiceprezes zarządu PromoTraffic doskonale wie, czego wymaga codzienna praca w agencji oraz jaka wiedza przyda się do prowadzenia skutecznych działań w digital marketingu. Stąd w programie najważniejszą rolę odgrywają praktyczne umiejętności. Zakres programowy obejmuje zagadnienia dotyczące wszystkich najważniejszych obszarów marketingu internetowego: PPC, SEO/SEM, content marketingu, social mediów oraz e-mail marketingu.

Druga edycja tuż za rogiem!

To już drugi nabór na kierunek „Digital Marketing” (zapisać się możesz tutaj). Pierwsza edycja studiów spotkała się z dużym entuzjazmem uczestników. „Świetne zajęcia – praktyczne i angażujące słuchaczy” czy „Wszystko ciekawe i czytelnie przedstawione. Rozłożenie na czynniki pierwsze, jak stworzyć strategię marki, narzędzia do określenia strategii, przykłady z życia agencji” – to tylko niektóre z wypowiedzi dotychczasowych studentów.

Ponownie w roli wykładowców wystąpią eksperci e-commerce z PromoTraffic – członkowie zarządu (Krystian Kucharski, Michał Smajek, Robert Stolarczyk) oraz nasi headzi SEO (Karol Wójcik), PPC (Magda Majewska) i SM (Paulina Pytel). W PromoTraffic zawsze chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, a także nieustannie poszukujemy nowych talentów, które dołączą do naszej załogi!

Przed nami kolejna, druga już edycja studiów podyplomowych na kierunku Digital Marketing, powstałego w wyniku współpracy z @Studia podyplomowe WSEI. Kierunek został stworzony z myślą o przygotowaniu wykwalifikowanych specjalistów z zakresu Marketingu Internetowego opartego na danych, którzy są gotowi do podjęcia pracy w zawodzie. 

Dzięki studiom, dowiesz się jak zrealizować efektywną strategię obecności marki w Internecie, nauczysz się obserwować zachowania klienta i jego motywacje zakupowe, a narzędzia Digital Marketingu nie będą miały przed Tobą tajemnic. 

Poznasz świat Marketingu Internetowego od podszewki, a wszystko to za sprawą najlepszych specjalistów z branży, którzy przyjmując role prowadzących, z zapałem dzielą się swoim doświadczeniem i zarażają pasją.  

Zdobyta podczas studiów wiedza, może przydać Ci się szybciej niż myślisz. Jeśli jesteś aktywnym słuchaczem, pełnym pomysłów i dasz się „zauważyć”, staż w @PromoTraffic będzie na Ciebie czekać tuż za rogiem. W końcu cały czas się rozrastamy i poszukujemy nowych pasjonatów do pracy na nami – mówi Krystian Kucharski.

Czego nauczysz się podczas zajęć?

Dzięki zajęciom poszerzysz swoją wiedzę teoretyczną oraz nabędziesz praktycznych umiejętności. Zapisując się na studia z digital marketingu, przede wszystkim:

Zainteresowany? Zapisz się już teraz. Więcej informacji o studiach i programie można znaleźć na stronie WSEI

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 12 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.