Home Blog European Search Awards 2020: wygrana Promotraffic!

European Search Awards 2020: wygrana Promotraffic!

Czas czytania : 2 min
08 września 2020

Z radością informujemy, że dołączyliśmy do grona laureatów prestiżowego konkursu European Search Awards! Jest to dla nas ogromny powód do dumy – cieszymy się, że nasza praca została doceniona przez międzynarodowe jury. Ciekawi poznania kuluarów naszej wygranej? Zapraszamy do lektury! 

European Search Awards – kilka słów o konkursie

European Search Awards to coroczny konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych kampanii reklamowych w wyszukiwarce. W szranki stają ze sobą agencje, które rywalizują o palmę pierwszeństwa w takich obszarach jak SEO, PPC, digital i content marketing. Tegoroczna edycja odbyła się w Bukareszcie –wyłonioną przez światowych ekspertów listę zwycięzców, ogłoszono trzeciego września. 

Oskar dla PromoTraffic w kategorii BEST LOW BUDGET CAMPAIGN

Gdy w kwietniu otrzymaliśmy informację o sześciu nominacjach do nagrody w European Search Awards wiedzieliśmy, że w tym roku jury doceni naszą pracę! Nasze oczekiwania się spełniły – z ogromną satysfakcją przyjęliśmy informację o wygranej w kategorii BEST LOW BUDGET CAMPAIGN za case study Promotraffic & Ekomaluch – How to overcome the crisis and increase sales without raising campaign budget?

Oto jak o efekcie współpracy Promotraffic i marką Ekomaluch oraz o wygranej w konkursie mówi Head of PPC, Magda Majewska:

W ciągu ostatnich 3 lat byliśmy nominowani 15 razy w różnych kategoriach i dzisiaj z dumą możemy powiedzieć – mamy to! Jest to efekt ciężkiej pracy całego zespołu PPC, który w ostatnich latach dopracowywał strategię, aby uzyskiwać takie wyniki jak w Ekomaluchu. Ania Szyszka pokazała, że nawet z małym klientem można wspiąć się na wyżyny. Jestem dumna i cieszę się, że mogę pracować z tak ambitnymi ludźmi. Mogę jedynie powtórzyć słowa osoby z jury – „Well done!”.
 

Na koniec chcielibyśmy serdecznie pogratulować trzem agencjom z Polski, które również stanęły w tym roku na podium w konkursie European Search Awards: Bluerank, Harbingers i Onely. Dobra robota!

Listę wszystkich tegorocznych laureatów znajdziecie pod linkiem: https://europeansearchawards.com/2020-shortlist/ 

Jeszcze w tym miesiącu czekają nas emocje w związku z Global Search Awards oraz SEMKRK. Stay tuned! Nasz Zespół już zaciera ręce!

 

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 12 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.