Home Blog Promotraffic otrzymuje 6 nominacji w konkursie European Search Awards!

Promotraffic otrzymuje 6 nominacji w konkursie European Search Awards!

Czas czytania : 3 min
16 kwietnia 2020

Z dumą informujemy, że znaleźliśmy się w gronie nominowanych agencji w prestiżowym konkursie European Search Awards. Nasze działania zostały docenione w obszarze SEO i PPC.

European Search Awards – wyróżnienia dla najlepszych kampanii internetowych

European Search Awards to organizowany od 2012 roku międzynarodowy plebiscyt, podczas którego wyłaniane są najlepsze agencje z całej Europy działające w branży marketingu online. W jury zasiadają wybitni specjaliści, którzy w czasie tegorocznej edycji ocenią wytypowane agencje w 31 kategoriach.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 3 września w Bukareszcie.

ESA 2020 – kategorie

W tegorocznym konkursie otrzymaliśmy aż 6 nominacji w poniższych kategoriach:

•    BEST LOCAL CAMPAIGN (SEO) – Search Engine Odyssey
•    BEST LOCAL CAMPAIGN (PPC) – PromoTraffic & Rolmarket – Crops increased by 23% 
•    BEST LOW BUDGET CAMPAIGN (PPC) – Promotraffic & Ekomaluch – How to overcome the crisis and increase sales without raising campaign budget?
•    BEST LOW BUDGET CAMPAIGN (PPC) – Promotraffic & Topsanit – Small budget, big results 
•    BEST PPC CAMPAIGN – PromoTraffic & SneakerStudio – Multi Market Strategy 
•    BEST PAN EUROPEAN CAMPAIGN – PromoTraffic & SneakerStudio – Multi Market Strategy

Przyznane nominacje w ramach ESA 2020 niezwykle nas cieszą, ponieważ świadczą o docenieniu naszych starań przez międzynarodowych ekspertów. Biorąc pod uwagę fakt, że do konkursu co roku stają ze sobą w szranki setki agencji, nominacje do nagród są niezwykłym wyróżnieniem.

Takie wydarzenia motywują nas do dalszej pracy, rozwoju i sięgania po coraz to lepsze efekty z naszymi klientami. 

Wiceprezes PromoTraffic, Krystian Kucharski, o przyznanych nominacjach:

“Nagroda European Search Awards to najważniejsze wyróżnienie w Europie i jest dla nas za każdym razem wyjątkowym sukcesem. Potwierdza, iż PromoTraffic to zespół ekspertów i specjalistów w pracy dla e-commerce. W poprzednim roku uzyskaliśmy również 6 nominacji w tym prestiżowym konkursie, wygraliśmy w SEMKrk w kategorii “najlepsza kampania dla ecommerce”, co z roku na rok PromoTraffic udowadnia najwyższą jakością usług realizowanych dla branży e-commerce.

Nominacje w dwóch najważniejszych obszarach SEO i PPC to dla nas szczególne wyróżnienie – a kategorie BEST PPC Campaign czy BEST PAN European Campaign pokazują również, że świetnie radzimy sobie na rynku globalnym – dokonaliśmy ekspansji polskiego sklepu na ponad 25 rynków zagranicznych. Dziękuję naszym klientom za zaufanie i znakomitą współpracę oraz specjalistom, którzy na co dzień pracują na sukces i wyniki naszych klientów”.

Nominacje w poprzednich latach

Tegoroczne nominacje to dla nas nie pierwszyzna! Dwa lata temu zostaliśmy nominowani w kategorii Best PPC Campaign za case study dotyczące współpracy z klientem Puccini.  W tej samej kategorii została nominowana tylko jedna agencja z Polski, Bluerank. Otrzymaliśmy wtedy również (jako jedyna polska agencja!) nominację w kategorii Best Small PPC Agency, o którą ubiegają się wyłącznie firmy zatrudniające do 30 pracowników. Więcej informacji znajdziesz w naszym wpisie z 2018 roku

Ubiegłoroczny konkurs European Search Awards również był dla nas owocny: otrzymaliśmy również sześć nominacji w poniższych kategoriach:

•    BEST LOCAL CAMPAIGN 
•    BEST USE OF SEARCH – REAL ESTATE & PROPERTY 
•    BEST LOW BUDGET CAMPAIGN 
•    BEST INTEGRATED CAMPAIGN 
•    BEST PAN EUROPEAN CAMPAIGN 
•    MOST INNOVATIVE CAMPAIGN

Sprawdź naszą relację z wydarzenia.

Na koniec chcielibyśmy pogratulować wszystkim polskim agencjom nominowanym do nagród: Bluerank, Whites, They, Sempai, Semahead, Harbingers, Result media, Delante, Adpeak, Up&more, Grupa TENSE, Senuto (pełna lista dostępna jest na stronie organizatora: 2020 shortlist).

Zapewniamy, że niezwłocznie poinformujemy Was o wynikach plebiscytu!

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.