Home Blog Hendi Polska powierza kampanie PPC agencji PromoTraffic

Hendi Polska powierza kampanie PPC agencji PromoTraffic

Czas czytania : 2 min
18 lutego 2022

W 2022 agencja PromoTraffic rozpoczyna współpracę z Hendi Polska – liderem w produkcji i dostarczaniu rozwiązań dla branży gastronomicznej. Hendi Polska powierzyło agencji prowadzenie działań PPC na kilkunastu rynkach.

Kim jest klient?

Hendi Polska to część międzynarodowej grupy, powstałej w roku 1934. W ciągu piętnastoletniej działalności na polskim rynku spółka stała się jednym z liderów w zakresie dostarczania produktów dla gastronomii. 

Wysoka jakość sprzętów oraz kompleksowość i innowacyjność oferowanych rozwiązań, sprawiają, że sprzęty Hendi goszczą w kuchniach na całym świecie. Hendi stawia na stały rozwój oraz dążenie do zaspakajania wszystkich potrzeb klientów z branży gastronomicznej. W ich ofercie można znaleźć zarówno profesjonalne urządzenia (piece czy sprzęty chłodnicze), jak i drobne akcesoria kuchenne.

Jakie obszary obejmie współpraca?

PromoTraffic dla marki poprowadzi kompleksowe działania PPC. Agencja zajmie się obsługą kampanii na kilkanaście rynków. Współpraca obejmie opracowanie strategii, stałą optymalizacją działań oraz monitorowanie wyników kampanii PPC w oparciu o zaawansowaną analitykę.

Jakie cele chcemy osiągnąć?

Hendi, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz poprawić ich doświadczenia zakupowe, jest na etapie modyfikacji platformy sprzedażowej. Firma planuje uruchomienie nowego serwisu online na wszystkich rynkach, na których dotąd dystrybucja odbywała się jedynie offline. Wymaga to także przygotowania nowej strategii promocji. Celami PromoTraffic będą:

Dlaczego klient wybrał PromoTraffic?

PromoTraffic to agencja posiadające duże doświadczenie w zakresie prowadzenia kampanii PPC, potwierdzone licznymi nominacjami do najważniejszych branżowych nagród oraz gronem zadowolonych klientów. Jednocześnie, jako firma świadcząca kompleksowe, digitalowe usługi, podchodzi do projektów omnichannelowo: patrząc na nie przez pryzmat wszystkich kanałów i wciąż szukając potencjałów wzrostu. 

Znaczenie miały dotychczasowe doświadczenia agencji w działalności na rynki zagraniczne. PromoTraffic prowadzi kampanie PPC oraz wspiera klientów w innych obszarach marketingu digitalowego na wielu różnych rynkach.

PromoTraffic posiada także dostęp do zaawansowanych technologii, które wspierają kampanie i ułatwiają analitykę internetową.

____

PromoTraffic to agencja digitalowa, wyspecjalizowana w SEO/PPC dla branży e-commerce, która pomaga zwiększać przychody sklepów internetowych. Agencja wspiera działania marketingowe także w obszarach social media, content marketingu czy marketing automation. Ponad 70-osobowy zespół ekspertów e-commerce obsługuje szybko rosnące marki polskiej branży e-handlu, a efekty pracy agencji znajdują uznanie w postaci licznych nagród w krajowych i międzynarodowych konkursach branżowych, m.in. European Search Awards, semKRK i Global Social Media Awards.

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.