Home Blog InterSport Polska wybiera PromoTraffic do obsługi kampanii PPC

InterSport Polska wybiera PromoTraffic do obsługi kampanii PPC

Czas czytania : 2 min
19 sierpnia 2021

We wrześniu 2021 rozpoczynamy współpracę z marką InterSport Polska! Zakres działań obejmie PPC oraz analitykę. Zapraszamy do zapoznania się z dokładniejszymi informacjami o naszym kliencie i przyszłych pracach.

Kim jest klient?

InterSport to jedna z największych na świecie firm, zajmujących się detaliczną sprzedażą artykułów sportowych oraz turystycznych. InterSport Polska oferuje swoje produkty na platformie e-commerce (intersport.pl) oraz w trzydziestu jeden punktach stacjonarnych. W ich ofercie wielbiciele sportu i turystyki mogą znaleźć między innymi odzież sportową, buty, rowery, rolki, sprzęt do fitnessu, namioty, plecaki. Czyli – wszystko, co ułatwia i czyni podróżowanie oraz aktywność fizyczną bardziej komfortowymi.
Swoimi działaniami InterSport wspiera inicjatywy, skupione wokół hasła przewodniego „Sport to the people”. Jak mówią przedstawiciele marki: „Naszą misją jest przybliżenie ludziom sportu, zapewniając naszym klientom odpowiedni produkt i profesjonalne doradztwo”. 

Jakie obszary obejmie współpraca?

Klient powierzył nam prowadzenie kampanii PPC – zarówno Google Ads, jak i Facebook Ads. Poza tym będzie korzystał ze wsparcia działu Customer Success, przede wszystkim w zakresie analityki.
Celem naszej współpracy jest przede wszystkim zwiększenie skuteczności kampanii PPC, wzrost przychodów i optymalizacja kosztów. Chcemy to osiągnąć poprzez zapewnienie wsparcia analitycznego i strategicznego oraz udoskonalenie procesów, mogących poprawić efektywność sklepu internetowego.

Dlaczego klient wybrał PromoTraffic?

Jesteśmy agencją wyspecjalizowaną przede wszystkim w działaniach na polu PPC i SEO dla e-commerce. Możemy też pochwalić się dobrymi wynikami w naszych dotychczasowych projektach. Dla klienta istotne były również takie czynniki, jak:
•    Oparcie działań o dane oraz podejście omnichannel – PromoTraffic stawia na analitykę, dane i stałe monitorowanie efektów działań. Patrząc na projekt przez pryzmat wszystkich kanałów szukamy potencjałów do wzrostu
•    Duże doświadczenie w pracy dla klientów e-commerce, potwierdzone nominacjami do licznych nagród i opiniami zadowolonych partnerów
•    Dostęp do najlepszych narzędzi na rynku
•    Wysokie standardy obsługi i wsparcie analityczne działu Customer Success
•    Działanie w zgodzie z filozofią #GrowWithUs – zorientowanie na rozwój biznesu klienta, stałe poszukiwanie i rekomendowanie nowych rozwiązań.
____
PromoTraffic to agencja digitalowa, wyspecjalizowana w SEO/PPC dla branży e-commerce, która pomaga zwiększać przychody sklepów internetowych. Agencja wspiera działania marketingowe także w obszarach social media, content marketingu czy marketing automation. Ponad 70-osobowy zespół ekspertów e-commerce obsługuje szybko rosnące marki polskiej branży e-handlu, a efekty pracy agencji znajdują uznanie w postaci licznych nagród w krajowych i międzynarodowych konkursach branżowych, m.in. European Search Awards, semKRK i Global Social Media Awards.

 

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 12 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.