Home Blog Jean Louis David rozpoczyna współpracę z PromoTraffic

Jean Louis David rozpoczyna współpracę z PromoTraffic

Czas czytania : 2 min
22 lutego 2022

Jean Louis David, jeden ze światowych liderów branży fryzjerskiej, nawiązał współpracę z agencją digitalową PromoTraffic. Współpraca z PromoTraffic będzie skupiona na rozwoju kampanii Google Ads na polskim rynku.

Kim jest klient?

Jean Louis David to ekspercka marka i lider w segmencie usług fryzjerskich. Portfolio JLD sukcesywnie rozwija się również o usługi barberskie, kosmetyczne oraz szeroką gamę kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Filozofię marki doskonale oddaje dewiza założyciela: „Być na czasie, czerpać przyjemność z bycia lustrzanym odbiciem gustów i ukrytych pragnień swoich klientów”. 

Na całym świecie istnieje ponad tysiąc salonów Jean Louis David, co czyni brand największą siecią fryzjerską Europy i drugą pod względem globalnym. W Polsce działa blisko sześćdziesiąt punktów spod znaku Jean Louis David, przyciągających osoby oczekujące najwyższego standardu obsługi. Chociaż marka kojarzona jest szeroko przede wszystkim jako lider branży fryzjerskiej, intensywnie rozwija również własny sklep internetowy, w którym oferuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów i twarzy.

Jakie obszary obejmie współpraca?

Jean Louis David powierzył PromoTraffic prowadzenie oraz optymalizację kampanii Google Ads. 

Celami współpracy są:

Dlaczego klient wybrał PromoTraffic?

PromoTraffic jest agencją słynącą z mocnych kompetencji PPC, potwierdzonych licznymi nominacjami do najważniejszych branżowych nagród. Jean Louis David wziął pod uwagę także doświadczenie zespołu w pracy z grupą docelową ich usług oraz polecenie ze strony jednego ze swoich partnerów.

____

PromoTraffic to agencja digitalowa, wyspecjalizowana w SEO/PPC dla branży e-commerce, która pomaga zwiększać przychody sklepów internetowych. Agencja wspiera działania marketingowe także w obszarach social media, content marketingu czy marketing automation. Ponad 70-osobowy zespół ekspertów e-commerce obsługuje szybko rosnące marki polskiej branży e-handlu, a efekty pracy agencji znajdują uznanie w postaci licznych nagród w krajowych i międzynarodowych konkursach branżowych, m.in. European Search Awards, semKRK i Global Social Media Awards.

 

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 12 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.