Home Blog PromoTraffic obejmuje patronat nad studiami z digital marketingu!

PromoTraffic obejmuje patronat nad studiami z digital marketingu!

Czas czytania : 3 min
05 marca 2021

Chcesz dowiedzieć się, jak wypromować swoją firmę w internecie? Marzysz o pracy w agencji digitalowej, ale brak Ci praktycznych umiejętności? Chciałbyś poznać lepiej nowoczesne narzędzia dla marketingowców? Zapisz się na studia podyplomowe „Digital Marketing” na WSEI, nad którymi patronat objęło PromoTraffic. Start pierwszego semestru już w marcu 2021!

Poznaj świat marketingu od podszewki

Kierunek „Digital Marketing” dostarczy Ci wiedzy i kwalifikacji, dzięki którym zaplanujesz i poprowadzisz skuteczną kampanię marketingową. W toku zajęć dowiesz się więcej o najważniejszych obszarach marketingu internetowego – jak SEO/SEM, content marketing, kampanie PPC, e-mail marketingu i promocja w social mediach.
Kierownikiem merytorycznym studiów został Krystian Kucharski – współwłaściciel i wiceprezes zarządu PromoTraffic. Kompletując kadrę i układając program kładł nacisk w szczególności na analitykę internetową oraz praktyczne umiejętności. Dzięki temu nauczysz się między innymi obsługi najważniejszych dla marketingowca narzędzi, a także zbierania, analizowania i wykorzystywania danych.

Eksperci e-commerce PromoTraffic wykładowcami!

Zajęcia będą prowadzone przez ekspertów, na co dzień pracujących w branży marketingowej. W gronie specjalistów e-commerce, którzy zasilą kadrę, znaleźli się zarówno członkowie Zarządu Promotraffic (Michał Smajek, Krystian Kucharski i Robert Stolarczyk) jak i szefowie obszarów SEO, PPC, Social media: Karol Wójcik, Magda Majewska i Paulina Pytel. Nabyte w PromoTraffic doświadczenie przy realizacji kampanii dla e-commerce gwarantuje, że na zajęciach z nimi zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim – zdolności praktyczne. Jako PromoTraffic dzielimy się naszym doświadczeniem, byś po ukończeniu kursu potrafił zaplanować promocję internetową własnej firmy lub stał się cennym nabytkiem dla agencji marketingowych!

Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli podzielić się tym, co mamy w Promotraffic najlepsze czyli wiedzą i doświadczeniem. Lubimy opierać się na danych i właśnie one były dla nas motywem przewodnim przy projektowaniu programu studiów. Bycie  opiekunem merytorycznym to dla nas duże wyróżnienie, ale także odpowiedzialność. Czujemy ją zwłaszcza mając świadomość tego, że absolwenci będą odpowiadać za realne budżety reklamowe i biznes w przyszłości.
Na prowadzonym przez nas kierunku nauczysz się obsługi najpopularniejszych na świecie narzędzi digital marketingu.
Pozwoli Ci to efektywniej wydawać pieniądze, dokładnie poznać klientów i nauczyć się, jak obserwować ich zachowania pod względem konwersji
– mówi Krystian Kucharski, opiekun merytoryczny studiów oraz wiceprezes zarządu PromoTraffic.

Czego dowiesz się na studiach z digital marketingu?

Studia „Digital Marketing” dostarczą Ci szerokiego zakresu wiedzy i umiejętności. Dzięki nim nauczysz się:

Dzielimy się wiedzą!

Jako agencja digitalowa, specjalizujemy się przede wszystkim w działaniach SEO/PPC dla e-commerce – choć wspieramy klientów też w obszarach social mediów, content marketingu i marketing automation. Objęcie patronatu nad studiami na WSEI to dla nas okazja, by podzielić się wiedzą i doświadczeniem nabytymi przez lata działania na rynku. 
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów zarówno właścicieli firm, chcących skuteczniej promować biznes, jak i pracowników – czy to stawiających pierwsze kroki w świecie marketingu, czy chcących poszerzyć swoją wiedzę. 
Więcej informacji o studiach i programie można znaleźć na stronie WSEI

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.