Home Blog PromoTraffic wspiera markę Kazar w ekspansji na Czechy!

PromoTraffic wspiera markę Kazar w ekspansji na Czechy!

Czas czytania : 2 min
23 marca 2021

Kazar, renomowana polska marka oferująca obuwie, torebki i akcesoria, wkracza na nowe rynki, a w ekspansji na rynek czeski markę wspiera PromoTraffic!

Kim jest klient?

Kazar to marka modowa, oferująca ekskluzywne obuwie, torebki i akcesoria. W swoich kolekcjach stawia na oryginalność, nowoczesność i projekty wpasowujące się w aktywny styl życia współczesnych kobiet i mężczyzn. Produkty Kazar cechują się nieprzeciętną estetyką i najwyższą jakością wykonania. 
Firma posiada 54 salony w całej Polsce i zdobyła wiele prestiżowych nagród. Obecnie z sukcesami prowadzi ekspansję na rynki zagraniczne – między innymi czeski i węgierski.

Jaki jest zakres współpracy?

Od września 2020 wspieramy Kazar w działalności marketingowej na rynek czeski. Nasi eksperci e-commerce prowadzą dla marki kampanie Google Ads, Youtube i Facebook Ads. Odpowiadamy również za optymalizację kampanii w wyszukiwarce Seznam/Sklik. Od lutego zakres współpracy został poszerzony o social media. Obecnie prowadzimy czeskie profile Kazar na Facebooku oraz Instagramie, przygotowując i moderując posty – kreując wizerunek marki, tworząc społeczność i realizując cele sprzedażowe.
Strategia oparta jest o działania wizerunkowe, budujące świadomość marki na nowym rynku oraz o kampanie efektywnościowe, skalujące sprzedaż. Przyjęta komunikacja ma wspierać całościowy wizerunek Kazar jako marki premium, oferującej produkty najwyższej jakości dla nowoczesnych kobiet i mężczyzn.

Dlaczego Kazar wybrał PromoTraffic?

Kazar poszukiwał solidnego partnera, dysponującego nie tylko zespołem specjalistów, ale także nowoczesnymi narzędziami, mogącego poszczycić się doświadczeniem w realizacji kampanii na rynki zagraniczne. 

– Kazar poszukiwał agencji mającej doświadczenie w prowadzeniu kampanii na rynkach zagranicznych i takiej, która zaprojektuje przemyślaną strategię działań w Czechach, w trudnych okolicznościach rynkowych związanych z pandemią. Nasze działania opierają się na zrównoważonych działaniach wizerunkowych, mających na celu wzrost świadomości marki oraz kampanii efektywnościowej wzmacniającej sprzedaż – komentuje Robert Stolarczyk, prezes zarządu PromoTraffic.

___
PromoTraffic to agencja digitalowa, wyspecjalizowana w SEO/PPC dla branży e-commerce, która pomaga zwiększać przychody sklepów internetowych. Agencja wspiera działania marketingowe także w obszarach social media, content marketingu czy marketing automation. Ponad 50-osobowy zespół ekspertów e-commerce obsługuje szybko rosnące marki polskiej branży e-handlu, a efekty pracy agencji znajdują uznanie w postaci licznych nagród w krajowych i międzynarodowych konkursach branżowych, m.in. European Search Awards.

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 12 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.