Home Blog PromoTraffic z 10 nominacjami w European Research Awards!

PromoTraffic z 10 nominacjami w European Research Awards!

Czas czytania : 3 min
26 marca 2021

Z przyjemnością informujemy, że nasza agencja – już kolejny rok z rzędu – dostała się do finału prestiżowego konkursu European Research Awards! Promotraffic uzyskało aż 10 nominacji!

Nominacje dla PromoTraffic!

Ogłoszenie nominacji do European Research Awards to w branży marketingu internetowego jedno z najważniejszych wydarzeń w roku! Konkurs ten jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych w branży. O uzyskanie nominacji w jednej z 21 kategorii walczą setki agencji z całej Europy – już samo jej zdobycie uważamy więc za duży sukces.
Zostaliśmy nominowani w następujących kategoriach: 

•    BEST USE OF SEARCH – B2C (PPC) (LARGE) – PromoTraffic & Europ24 – How to scale Google Ads campaign to double the revenue and increase ROAS?
•    BEST USE OF SEARCH – AUTOMOTIVE (LARGE) – Promotraffic & Unitrailer DE – DSA campaign + Affinity analysis = A perfect combination
•    BEST USE OF SEARCH – HEALTH (LARGE) – Promotraffic & Maczfit – Greater return on campaign with a smaller budget
•    BEST USE OF SEARCH – FASHION – PromoTraffic & Puccini – How to increase the revenue by 23% during the pandemic in a tourist-related industry
•    BEST LOCAL CAMPAIGN (SEO) – PromoTraffic & Laurem – Local SEO in the time of pandemic
•    BEST LOW BUDGET CAMPAIGN (SEO) (LARGE) – PromoTraffic & i-Sprzęt
•    BEST LOW BUDGET CAMPAIGN (PPC) (LARGE) – PromoTraffic & TopSanit (Small) Budget, Big Results
•    BEST PPC CAMPAIGN (LARGE) – PromoTraffic & SneakerStudio – Performance + Branding = Success!
•    BEST USE OF SOCIAL MEDIA IN A SEARCH CAMPAIGN – Promotraffic & Moda Size Plus – Data-Driven Social Media Strategy for e-commerce
•    BEST USE OF SEARCH – RETAIL/ECOMMERCE (PPC) (LARGE) – Promotraffic & Sieć marketów DIY

– Nominacje do European Search Awards to dla nas wyróżnienie oraz potwierdzenie naszych kompetencji jako ekspertów e-commerce, w szczególności w dziedzinach PPC oraz SEO – mówi Krystian Kucharski, wiceprezes Promotraffic. – European Search Awards daje nam także szansę na porównanie się z najlepszymi agencjami z całej Europy, a dla naszych klientów tworzy możliwość na poszerzanie świadomości marki poza Polską. Cieszy nas, że jury doceniło aż dziesięć projektów agencji. To dobrze pokazuje nie tylko najwyższą jakość naszych usług, ale także rozwój firmy, która z roku na rok realizuje coraz ciekawsze i bardziej efektywne kampanie. Te nominacje są kolejnym dowodem na siłę i efektywność strategii #GrowWithUs!

PromoTraffic i European Research Awards

To już kolejny rok, w którym jury docenia naszą pracę! Nominacje do ESA zdobyliśmy już w roku 2017 (Best PPC Campaign), a następnie w 2018 – w kategoriach Best PPC Campaign oraz Best Small PPC Agency. (Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.) W 2019 i 2020 zgarnęliśmy po aż sześć nominacji – w kluczowych dla nas obszarach, związanych z PPC oraz SEO. (Szczegóły można znaleźć we wpisach z 2019 i 2020 roku.)
W roku 2020 otrzymaliśmy nominacje w kategoriach:
•    BEST LOCAL CAMPAIGN (SEO) – Search Engine Odyssey
•    BEST LOCAL CAMPAIGN (PPC) – PromoTraffic & Rolmarket – Crops increased by 23% 
•    BEST LOW BUDGET CAMPAIGN (PPC) – Promotraffic & Ekomaluch – How to overcome the crisis and increase sales without raising campaign budget?
•    BEST LOW BUDGET CAMPAIGN (PPC) – Promotraffic & Topsanit – Small budget, big results 
•    BEST PPC CAMPAIGN – PromoTraffic & SneakerStudio – Multi Market Strategy 
•    BEST PAN EUROPEAN CAMPAIGN – PromoTraffic & SneakerStudio – Multi Market Strategy

W sumie w ESA uzyskaliśmy więc od 2017 roku już 25 nominacje! Tym samym jesteśmy drugą najczęściej nominowaną w ostatnich latach agencją z Polski. Cieszymy się, że międzynarodowi specjaliści z branży już po raz kolejny dostrzegli nasze projekty – doceniając pomysły oraz efekty działań ekspertów e-commerce z PromoTraffic. I choć same nominacje traktujemy jako osiągnięcie, niecierpliwie czekamy na ogłoszenie grona ścisłych zwycięzców!
 

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 12 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.