Home Blog Green Cell wybiera PromoTraffic do prowadzenia działań CM, SEO oraz PPC na rynki PL, UK i DE

Green Cell wybiera PromoTraffic do prowadzenia działań CM, SEO oraz PPC na rynki PL, UK i DE

Czas czytania : 2 min
16 marca 2021

Z przyjemnością informujemy, że wraz z końcem 2020 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Green Cell. Dla klienta realizujemy działania z zakresu SEO, Content Marketingu oraz kampanie Google Ads na rynku polskim, niemieckim i UK.

Kim jest nasz klient?

Green Cell to firma technologiczna, znana głównie dzięki akcesoriom do urządzeń mobilnych i pojazdów elektrycznych. W jej ofercie można znaleźć między innymi baterie, adaptery, stacje ładujące, zasilacze i ładowarki. Zajmuje się nie tylko sprzedażą tego typu produktów, ale także ich projektowaniem. Warto dodać, że wszystkie produkty projektowane są w krakowskim biurze. Misja firmy głęboko osadzona jest w rewolucji w obszarze elektromobilności.
Firma, w Polsce będąca jednym z liderów branży, prowadzi także dynamiczną ekspansję na zagranicę: działa już na ponad sześćdziesięciu rynkach. Dużą uwagę przykłada z jednej strony do ciągłego doskonalenia stosowanych technologii, z drugiej – do rozwoju świata zrównoważonej energii.
Pełną ofertę produktów można znaleźć w sklepie swiatbaterii.pl oraz na stronie greencell.global.

Jaki zakres obejmuje współpraca?

Nasi eksperci e-commerce realizują dla Green Cell kompleksowe działania, obejmujące przygotowanie i realizację strategii content marketingowej, SEO i kampanie Google Ads. Prowadzimy działalność nie tylko na rynek polski, ale także niemiecki i brytyjski. Wspieramy Green Cell w poszerzeniu świadomości marki, zdobywaniu nowych klientów, promowaniu rosnącej oferty produktów, ułatwianiu konsumentom podejmowania świadomych decyzji zakupowych oraz ugruntowaniu wizerunku eksperta. Najważniejszym rezultatem dla nas jest jednak wzrost przychodów e-commerce, poprawa rentowności kampanii reklamowych, większy udział w wynikach organicznych i zaangażowanie w witrynie. 
Wyzwaniem, przed jakim stanęliśmy, było zaplanowanie strategii na kilka bardzo różnych rynków oraz skoordynowanie szeroko zakrojonych działań na kilku polach. Na całe szczęście – jako PromoTraffic mamy doświadczenie nie tylko we wszystkich gałęziach marketingu internetowego, ale też w prowadzeniu kampanii na zagranicznych rynkach! Jesteśmy nieliczną agencją z Polski która zakwalifikowała się do międzynarodowego projektu prowadzonego przez Google o nazwie International Growth. Listę rekomendowanych przez Google agencji znajdziesz tutaj.

____
PromoTraffic to agencja digitalowa, wyspecjalizowana w SEO/PPC dla branży e-commerce, która pomaga zwiększać przychody sklepów internetowych. Agencja wspiera działania marketingowe także w obszarach social media, content marketingu czy marketing automation. Ponad 50-osobowy zespół ekspertów e-commerce obsługuje szybko rosnące marki polskiej branży e-handlu, a efekty pracy agencji znajdują uznanie w postaci licznych nagród w krajowych i międzynarodowych konkursach branżowych, m.in. European Search Awards.

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.