Home Blog Maczfit wybiera Promotraffic do obsługi SEO, PPC, Afiliacji

Maczfit wybiera Promotraffic do obsługi SEO, PPC, Afiliacji

Czas czytania : 2 min
10 marca 2021

Od maja 2020 roku współpracujemy z Maczfit – liderem cateringu dietetycznego w Polsce. Zakres działań obejmuje SEO, PPC i afiliację. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Maczfit i naszej współpracy!

Kim jest Maczfit?

Maczfit od wielu lat działa na rynku cateringów dietetycznych. Firma oferuje pełnowartościowe posiłki z restauracyjną jakością i wyjątkową estetyką podania. Dzięki szerokiemu wachlarzowi zbilansowanych dietetycznych planów żywieniowych, unikowatowej obcji Wyboru Menu, wysokim standardom obsługi i innowacyjnej aplikacji mobilnej, firma zyskała sobie tysiące oddanych klientów w całej Polsce. 
Na tle konkurencji Maczfit wyróżnia między innymi wysoki stopień personalizacji usług. Na uwagę zasługuje także oferowanie dodatkowych opcji – jak dodawanie posiłków do diety, zarządzanie zamówieniami i bezpłatne konsultacje dietetyczne. Firma rozwozi obecnie około 50 tysięcy posiłków dziennie i posiada około 10 tysięcy abonamentów w ponad 1400 miejscowościach.

Dlaczego Maczfit wybrało PromoTraffic?

Nasze działania mają na celu ugruntowanie pozycji Maczfit jako lidera na rynku, dotarcie do nowych klientów oraz obniżenie wskaźnika ERS poprzez optymalizację działań. Firma poszukiwała solidnego partnera, z doświadczeniem w różnych dziedzinach marketingu internetowego – a my doskonale spełnialiśmy te kryteria!

“Podjęliśmy decyzje o wyborze Promotraffic, ponieważ od początku spodobało mi się podejście tej agencji do klienta. Miałam poczucie partnerstwa i silnej orientacji na optymalizację i skalowanie zarówno działań digital, jak i ich efektów. Po pierwszych 9 miesiącach współpracy mogę stwierdzić, że to była dobra decyzja.” 
Małgorzata Wierzbicka – Dyrektor ds. Marketingu i PR w Maczfit

Jak wygląda współpraca z Maczfit?

Współpracujemy z Maczfit w obszarach SEO, SEM, Social Ads oraz marketingu afiliacyjnego. Prowadzone kampanie mają na celu pozyskanie nowych klientów – przede wszystkim z dużych miast – oraz udzielenie im wsparcia w procesie zakupowym. Nasze działania pozwalają m.in. poszerzać świadomość marki, ugruntować jej pozycję jako eksperta w dziedzinie cateringów dietetycznych oraz zrealizować cele sprzedażowe.
Jako PromoTraffic zawsze duży nacisk kładziemy na zbieranie danych, analitykę i monitorowanie wyników. Tak jest też w tym przypadku. Plany krótko i długoterminowe opracowujemy w porozumieniu z klientem, uwzględniając w nich cele, rezultaty dotychczasowych działań oraz wpisanie ich w strategię 360 Maczfit.

____

PromoTraffic to agencja digitalowa, wyspecjalizowana w SEO/PPC dla branży e-commerce, która pomaga zwiększać przychody sklepów internetowych. Agencja wspiera działania marketingowe także w obszarach social media, content marketingu czy marketing automation. Ponad 50-osobowy zespół ekspertów e-commerce obsługuje szybko rosnące marki polskiej branży e-handlu, a efekty pracy agencji znajdują uznanie w postaci licznych nagród w krajowych i międzynarodowych konkursach branżowych, m.in. European Search Awards.

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.