Home Blog 6 powodów, dla których warto wybrać staż w PromoTraffic

6 powodów, dla których warto wybrać staż w PromoTraffic

Czas czytania : 3 min
11 maja 2016

Interesujesz się marketingiem i chcesz rozwijać się w tym kierunku? Kończysz studia i chcesz wykorzystać swój wolny czas na zdobycie cennego doświadczenia? Koniecznie sprawdź ile możesz zyskać decydując się na rozpoczęcie kariery zawodowej w PromoTraffic.  

1. Nowe kompetencje

Aplikując do nas możesz mieć pewność, że zostaniesz zaangażowany do pracy przy konkretnych projektach. Otrzymasz wsparcie dedykowanego opiekuna stażu, który pomoże Ci wdrożyć się w nowe obowiązki. Poznasz zasady pracy w agencji interaktywnej oraz współdziałania w grupie. Co więcej, zyskasz doświadczenie w pracy dla znanych marek takich jak: InPost, Comarch, Elfa Pharm czy Ziko Apteka, czym będziesz mógł pochwalić się w CV.

2. Szkolenia i dostęp do materiałów edukacyjnych

 Zdjęcie: Firmowa biblioteczka

Przychodząc na staż przejdziesz serię szkoleń wewnętrznych, podczas których nauczysz się, jak obsługiwać zaawansowane narzędzia analityczne oraz zdobędziesz wiedzę specjalistyczną z wielu obszarów, w których specjalizuje się firma m.in.: SEO, SEM czy analityka internetowa. Będziesz mógł również korzystać z dobrze zaopatrzonej biblioteczki, w której znajdują się książki i magazyny tematycznie związane z marketingiem, public relations oraz branżami pokrewnymi. Do Twojej dyspozycji będą szkolenia w formie video oraz audio, a także pomoc profesjonalistów z innych spółek wchodzących w skład PromoHoldingu.

3. Wynagrodzenie

Staż jest płatny, a wysokość wynagrodzenia ustalana indywidualnie i dostosowana do posiadanych umiejętności. Jeżeli sprawdzisz się podczas stażu i zaprezentujesz od najlepszej strony możesz liczyć na przedłużenie umowy oraz propozycję stałej współpracy jako pełnoprawny członek zespołu, co jest naszym głównym celem.

4. Przyjazna atmosfera

 

Zdjęcie: Część zespołu podczas wypadu na kręgle

W zespole panuje wesoła i luźna atmosfera. Nie brakuje żartów, wspólnych wypadów czy spotkań po pracy. Nie musisz obawiać się zadawania pytań – na każde otrzymasz odpowiedź. Staż ma przede wszystkim poszerzyć Twoją wiedzę i umiejętności praktyczne oraz przygotować do pracy na samodzielnym stanowisku. Opiekunowie Twojego stażu dołożą starań, aby przekazać Ci jak najwięcej wiedzy, którą później będziesz mógł wykorzystać wspierając działanie całego zespołu.

5. Komfortowe warunki

Nasze nowoczesne, klimatyzowane biuro umiejscowione jest w dogodnej lokalizacji umożliwiającej łatwy dojazd z pozostałych części miasta. W okolicy znajdują się sklepy, bary i restauracje, gdzie można udać się podczas przerwy na lunch. Ponadto, pracując z nami dostaniesz do dyspozycji profesjonalny sprzęt oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

6. Dobry start w przyszłość

Nasze dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że staż daje doskonałą szansę na rozwój zawodowy i awans w strukturach firmy. Obecnie 1/3 składu obecnego zespołu stanowią osoby, które rozpoczynały pracę w firmie właśnie od stażu, następnie objęły stanowiska juniorskie, a później w pełni samodzielne posady specjalistów. W PromoTraffic możesz liczyć na przejrzyste reguły rozwoju ścieżki zawodowej, a co za tym idzie – awansu i wzrostu wynagrodzenia.

– Półtora roku temu rozpocząłem trzymiesięczny staż w dziale SEO. Po okresie próbnym przedłużono mi umowę i otrzymałem propozycję pracy jako Młodszy Specjalista SEO, gdzie pod okiem doświadczonych kolegów doskonaliłem swoje umiejętności. Po roku Manager SEO – Maciej Zacharewicz uznał, że nabyte umiejętności i doświadczenie uprawniają mnie do pracy na samodzielnym stanowisku Specjalisty SEO, więc podszedłem do egzaminu, który ostatecznie potwierdził moje kwalifikacje. Obecnie zajmuję się przygotowaniem indywidualnych strategii pozyskiwania linków do stron oraz ich realizacją. Do moich obowiązków należy również optymalizacja serwisów internetowych pod kątem wytycznych wyszukiwarki Google – wyjaśnia Jakub Kękuś, SEO Specialist w PromoTraffic.

Przekonała Cię nasza propozycja? Nie zwlekaj tylko wyślij do nas swoje CV!

     

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.