Home Blog Wzmacniamy działy Client Service, PPC oraz Content Marketing

Wzmacniamy działy Client Service, PPC oraz Content Marketing

Czas czytania : 4 min
02 sierpnia 2017

Poszerzyliśmy grono naszych specjalistów w trzech kluczowych działach.

 

1. Natalia Chrobak jako Specjalista PPC

Natalia swoją karierę w marketingu internetowym rozpoczęła w Deva Group, następnie pracowała na stanowisku Specjalisty SEM w al.to, gdzie zajmowała się zarządzaniem budżetem konta, przygotowaniem, wdrażaniem i optymalizacją kampanii AdWords oraz szkoleniem pracowników z podstaw tego typu promocji. Prowadziła także kampanie dla x-kom.pl.

W naszej agencji zajmuje się budowaniem, prowadzeniem i optymalizacją kampanii Google AdWords oraz Facebook Ads nastawionych na konwersję i budowę świadomości marki. Jest certyfikowanym specjalistą w zakresie reklamy w wyszukiwarkach (Search, DSA – Dynamiczne Reklamy w Sieci Wyszukiwania, RLSARemarketing Lists for Search Ads), reklamach produktowych (Zakupy Google), sieci reklamowej (GDN – Google Display Network, remarketing standardowy, remarketing dynamiczny, w tym przygotowywanie list remarketingowych przy użyciu Analytics, DSK – Display Select Keyword, GSP – reklamy na gmailu), reklamach wideo (In-Stream, Discovery, Bumper Ads) oraz aplikacji. Posiada też certyfikat „Google Analytics Individual Qualification”. Zajmuje się także wprowadzaniem automatycznych zmian w kampaniach AdWords za pomocą skryptów oraz wdrażaniem zaawansowanych rozwiązań analitycznych z wykorzystaniem narzędzi Google Analytics oraz Google Tag Manager.

Marketingiem internetowym zainteresowała się przez przypadek. Zanim rozpoczęła pracę na stanowisku specjalisty SEM, a później PPC, przez klika lat była dziennikarzem w takich redakcjach jak RMF24, Music Serwis, Gazeta Krakowska. Zmiana jej ścieżki zawodowej nastąpiła na pierwszym roku studiów doktoranckich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Trafiła wtedy na szkolenie Internetowych Rewolucji i wygrała staż z Google w krakowskiej Agencji Deva Group.

W wolnych chwilach Natalia ogląda horrory klasy B i jest serialożercą. Poznaje też tajniki prowadzenia bloga.  

2. Kamil Polkowski jako Key Account Executive

Kamil w branży jest od 2010 roku. Pierwsze kroki stawiał w Eniro, wydawcy żółtych stron i wyszukiwarki pf.pl. Następnie pracował w CS Group, gdzie zajmował się sprzedażą rozwiązań marketingowych.

W PromoTraffic na co dzień podejmuje działania mające na celu poznanie potrzeb klientów i takie dostosowanie strategii internetowych, aby klienci chętniej korzystali z usług danej firmy. Do jego obowiązków należy nie tylko obsługa i kontakt z klientem, ale również prowadzenie projektów i nadzór nad pracami. Dba o to, aby każdy projekt został zrealizowany w czasie, w budżecie, przy zadowoleniu klienta oraz satysfakcji zespołu w agencji.

Do marketingu internetowego przyciągnęła go możliwość rozwoju biznesu klientów, przygotowywanie strategii oraz budowanie wizerunku marki. Jego zdaniem marketing internetowy to nie tylko poprawienie lejka sprzedażowego, ale myślenie całościowo o marce i jej rozwoju, docieranie to szerszego grona użytkowników.

Po pracy słucha starego dobrego rocka, interesuje się kinematografią, technologiami i marketingiem internetowym.  

3. Katarzyna Świgost jako Junior PPC Specialist

Katarzyna jest absolwentką studiów z zakresu informatyki stosowanej oraz marketingu i komunikacji rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Po skończeniu studiów bardzo chciała pracować w branży z pogranicza tych dwóch dyscyplin, w której mogłaby wykorzystać umiejętności analityczne i kreatywność.

Pracowała w firmie notatek.pl jako specjalistka ds. marketingu i employer brandingu, gdzie była odpowiedzialna za całościową realizację projektów online i offline z zakresu marketingu i employer brandingu dla spółki oraz jej klientów korporacyjnych. Dodatkowo zajmowała się projektami graficznymi i działaniami w mediach społecznościowych oraz pełniła funkcję project managera. Była też praktykantką w dziale SEM w agencji Semahead, gdzie wspierała zespół w przygotowaniu i prowadzeniu kampanii AdWords.

W naszej agencji odpowiada za planowanie, tworzenie i optymalizację kampanii Google AdWords oraz Facebook Ads.

W wolnym czasie interesuje się literaturą i serialami sensacyjnymi, projektowaniem graficznym i kuchnią wegetariańską.  

4. Klaudia Raczek jako Content & Marketing Specialist

Droga Klaudii do marketingu internetowego rozpoczęła się od kreatywnego pisania, w tym poezji, prozy oraz publicystyki. W trakcie studiów filologicznych szukała zawodu, w którym mogłabym wykorzystać kreatywność oraz tzw. lekkie pióro. Trafiła na kilka staży, a potem zleceń redaktorskich i copywriterskich, z których na jej dalszą karierę najbardziej wpłynęło doświadczenie w agencji Semahead.

Zanim trafiła do PromoTraffic, pracowała w dziale komunikacji i PR w Mota-Engil Central Europe, gdzie oprócz budowania relacji społecznych i wizerunkowych, zajmowała się tworzeniem projektów tekstowo-graficznych (broszury, plakaty, identyfikacja wizualna) oraz wideo. W międzyczasie doskonaliła się w content marketingu, pracując jako freelancerka.

W PromoTraffic odpowiada za tworzenie i realizację strategii content marketingowych dla klientów. Zajmuje się kompleksową obsługą kanałów social media, płatnym promowaniem treści. Redaguje, tworzy i dystrybuuje artykuły blogowe oraz opracowuje grafiki do social mediów. Oprócz tego odpowiada za bieżące działania marketingowe PromoTraffic i budowanie oferty content marketingowej.

W pracy najbardziej podoba jej się różnorodność tematów, wgląd do wnętrza wielu firm i branż. Lubi też to, że poprzez content marketing w kreatywny sposób może wpływać na sprzedaż na wszystkich etapach lejka.

Po pracy pochłania kulturę w każdej postaci od książek poprzez filmy po dzieła sztuki. Pisze wiersze i historie, robi zdjęcia, grafiki i wideo. Lubi też aktywnie spędzać czas – biega, jeździ na rowerze, ćwiczy jogę, gra w siatkówkę.

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.