Home Blog Kosmiczny rok w Promotraffic – czas na podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy!

Kosmiczny rok w Promotraffic – czas na podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy!

Czas czytania : 7 min
27 marca 2020

Końcówka roku to zawsze czas, który służy podsumowaniom mijających miesięcy, refleksji i planowaniu przyszłości. Minione miesiące w PromoTraffic były intensywne, ale również bardzo owocne.

Chcielibyśmy się na chwilę zatrzymać, aby podsumować rok 2019 oraz podzielić się planami na przyszłość, która zapowiada się ekscytująco. Sprawdź, co osiągnęliśmy w mijającym roku i jakie mamy plany!

Ludzie

Klienci

Kampanie/Budżety

Sprzedaż/Marketing

Biznes

2019 był dla nas najlepszym rokiem w historii pod kątem wyników finansowych. Przekroczyliśmy 11 000 000 zł netto (wzrost 40% r/r) przychodu, generując tym samym sześciocyfrowy zysk. Przychody i zysk nie są dla nas najważniejsze i nie są naszym głównym motorem napędowym.

Cieszy nas jednak, że pozytywnym efektem zaangażowania jest realizowanie celu w tej niezwykle ważnej dla biznesu metryce, bo umożliwia nam to dalsze planowanie i rozwijanie się na szerszą skalę. W 2020 nie chcemy zwolnić tempa i zamierzamy urosnąć minimum o 30% r/r także w tych metrykach.

Wdrożenia / technologia

Eventy/Szkolenia/Rozwój

Nagrody/Wyróżnienia

Uff. Nie wszystko się udało, ale 2019 był dla nas najlepszym rokiem w historii. Czujemy, że mimo ogromu pracy, jaka czeka nas w 2020 roku, postaramy się, by wypadł on jeszcze lepiej – zarówno dla nas, jak i naszych Klientów.

Chcemy być agencją pierwszego wyboru dla E-commerce’ów, które chcą rozwijać się, trafić na rynki zagraniczne, rosnąć, walczyć o bycie liderem swojej branży i robić rzeczy niestandardowo efektywne. Chcemy, aby nasz zespół powiększył się do 55 osób, a także bić kolejne rekordy budżetów reklamowych, zdobywać kolejne wyróżnienia i nagrody.

Chcemy jeszcze mocniej dzielić się wiedzą poprzez organizację eventów branżowych, publikację artykułów w magazynach eksperckich, występowanie w rolach prelegentów. Planujemy naprawdę sporo, nie o wszystkim chcemy już w tym miejscu pisać, ale na pewno będzie o nas głośno 🙂

Do zobaczenia w 2020 roku!

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.