Home Blog PromoTraffic najlepsze na gali semKRK! Zdobyliśmy pierwsze miejsce w kategorii “Kampania e-commerce”

PromoTraffic najlepsze na gali semKRK! Zdobyliśmy pierwsze miejsce w kategorii “Kampania e-commerce”

Czas czytania : 2 min
19 czerwca 2019

Zostaliśmy dziś wyróżnieni podczas prestiżowego wydarzenia semKRK. Mieliśmy przyjemność odebrać statuetki za 1. miejsce w kategorii „Kampania e-commerce” i 2. miejsce w kategorii „Kampania Google Ads”. semKRK awards to pierwsze nagrody branży SEM w Polsce, poświęcone marketingowi w wyszukiwarkach i analityce. Samo znalezienie się w gronie finalistów było dla nas dużym wyróżnieniem, a otrzymane nagrody motywują nas do jeszcze lepszej pracy dla naszych klientów!

Wśród uczestników semKRK w krakowskiej Starej Zajezdni nie zabrakło właścicieli biznesów, przedstawicieli działów marketingu, specjalistów SEO i SEM, jak również agencji marketingowych. Wydarzenie miało charakter praktyczny, co oznacza, że wiele z prezentacji opierało się na przedstawieniu case studies. 

Chwalimy się!

Nasza agencja została nagrodzona w dwóch kategoriach:

Case nagrodzony główną nagrodą dotyczył sportowego sklepu internetowego SneakerStudio. Do największych wyzwań w tym przypadku należały m.in.: dostosowanie strategii do różnych rynków (klient działa na terenie wielu krajów), zarządzania projektem i skalowania budżetu. W osiągnięciu wspaniałych rezultatów pomogły nam m.in. narzędzia, które wykorzystaliśmy w naszej pracy. Należą do nich: PPC Bee, Whoop! ROI Hunter i wiele innych! 

W przypadku Rolmarketu (ogrodniczy sklep internetowy) wyzwaniami dla naszej agencji były trzy aspekty: sezonowość, ekspercka wiedza i mix marketingowy. Dzięki wdrożeniu Whoopa!, przemyślanych reklam tekstowych i graficznych oraz analizy kampanii pod różnym kątem modelowania atrybucji, osiągnęliśmy znaczną poprawę w obszarze Google Ads i całego biznesu. Za słowami stoją liczby: 36% wzrost przychodów z Google Ads i 29% wzrostu sklepu!

Jeszcze raz chcemy podziękować za otrzymane wyróżnienia, które najlepiej udowadniają, że za hasłem #GrowWithUs stoją konkretne efekty dla naszych klientów! 

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 12 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.