Zdecyduj się na testy A/B

Zobacz, jakie znaczenie mają testy kampanii w zależności od kreacji, ustawień i grup odbiorców. Kieruj się danymi i analizą w działaniach marketingowych i biznesowych.

Kilka słów

o usłudze

Dzięki testom A/B przeprowadzimy dla Ciebie eksperymenty na różnych elementach strony. Które call to action będzie lepsze? Jakie kolory zastosować? Gdzie umiejscowić ważne informacje? To wszystko możemy wspólnie sprawdzić i dostosować do upodobań Twoich klientów.

3 narzędzia i strategie
które stosujemy

Data Driven

Kochamy analitykę. Decyzje w marketingu on-line muszą być poparte danymi. A testy A/B są doskonałym źródłem danych. W prosty sposób pomożemy Ci wybrać rozwiązanie skuteczniejsze, lepiej dostosowane do potrzeb Twoich klientów.

Doświadczenie

Działamy w skali i gromadzimy doświadczenie, które z przyjemnością wykorzystamy, wspierając Twój biznes. Codziennie testujemy, które rozwiązania są skuteczniejsze i bardziej przyczyniają się do sukcesów kampanii naszych klientów.

Oszczędności

Nawet niewielkie różnice współczynników konwersji przynoszą bardzo duże oszczędności budżetów reklamowych. Testy A/B choć proste, przynoszą czasami zaskakujące wnioski, które warto wdrażać i poprawiać efektywność działań marketingowych.

Chcemy by biznesy naszych Klientów bezpiecznie i stale rosły. Budujemy wokół nich narzędzia i rozwiązania, które mają chronić, zapobiegać, ale też dawać impulsy rozwojowe.

Klienci o współpracy z nami

W dzisiejszych czasach obecność marki w Internecie jest bardzo ważna. Jednak działania tam podejmowane muszą być poprzedzone odpowiednią analizą i zrozumieniem zachowań konsumentów. Wraz ze współpracą z PromoTraffic w wielu obszarach zwiększyliśmy jakość naszej obecności w sieci. PromoTraffic pomaga nam w codziennych działaniach performance i SEO, zapewniając dobre i realne efekty. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Nasze kampanie dzięki nim są efektywne, a ich reakcja na potencjalne problemy szybka.

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.
Zespół, z którym mamy przyjemność współpracować to młodzi i pełni entuzjazmu ludzie, których oprócz zaangażowania wyróżnia również wysoka skuteczność działania.  
Dzięki współpracy z PromoTraffic udało nam się znacznie poprawić wyniki sprzedaży oraz widoczność marki w Internecie.

We współpracy z Promotraffic cenimy sobie przede wszystkim zwinne, a jednocześnie konsekwentne podejście do wspólnie prowadzonego projektu. Wymiana wiedzy oraz dzielenie się pomysłami wraz z ich realizacją, często wychodzą poza ramy umownego świadczenia usług. Traktujemy się po partnersku ze świadomością, że mamy okazję współpracować po prostu z fantastycznymi ludźmi.

Jak wygląda proces testów A/B?

1

Krok 1

Hipoteza

Który element budzi nasze wątpliwości? Jak może wyglądać alternatywa? Jak zapewnić obiektywne warunki testu, by poznać rzetelne dane?

2

Krok 2

Testy A/B

Przeprowadzenie testu na odpowiedniej próbie. Zapewnienie odpowiednich warunków do uzyskania obiektywnych wyników.

3

Krok 3

Wnioski i rekomendacje

Przedstawienie danych i rekomendowanej wersji lub dalszych testów.

Poznaj marki, które nam zaufały

Wspólnie planujemy, analizujemy i wdrażamy działania, które stawiają na rozwój naszych Partnerów i pomagają im kreować lepszą przyszłość.

Nasze case study

Efekty spójnej wizji i współpracy klasy PRO

76,31% wzrostu liczby użytkowników
192% wzrostu przychodów w sklepie online z Instagrama

Rikoland – skuteczne działania w social mediach

Nasze działania w social mediach pozwoliły na dotarcie do większej liczby fanów zwierzaków i pokazały, że Instagram sprzedaje!

minti_shop_case_study
43,02 % wzrostu współczynnika konwersji dla google / cpc
45,21% wzrostu nowych użytkowników w całym sklepie

Minti Shop – efektywne kampanie PPC

Współpraca, która układa się pięknie!

> 30% wzrostu sprzedaży całego sklepu rok do roku
1000% ROAS-u w kampaniach Google Ads i Facebook Ads

SneakerStudio – prowadzenie efektywnych kampanii PPC

Ponad 20 rynków, setki produktów i kampania, której wyniki robią wrażenie.

Najczęściej zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed?

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit.

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur ?

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit.

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

To Agencja, która wniosła nieoceniony wkład w sukces i doskonałe wyniki sprzedażowe, jakie osiągamy w naszym sklepie.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Z dumą w gronie najlepszych

Ponad 10 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.