...

Kilka słów

o usłudze

Afiliacja to rodzaj współpracy między reklamodawcą i wydawcą, w której ten ostatni otrzymuje wynagrodzenie w zamian za polecanie produktu lub usługi. W ramach działań afiliacyjnych pozyskujemy dla naszych klientów/ partnerów wiarygodnych wydawców, którzy promując wybrany asortyment (lub cały) doprowadzają do sprzedaży. Kluczem do sukcesu działań afiliacyjnych jest odpowiednia klasyfikacja wydawców, monitoring publikacji, bieżące informowanie o promocjach i cykliczna walidacja transakcji.

5 narzędzi i strategii
które stosujemy

Admitad

Admitad to platforma marketingu partnerskiego dla reklamodawców, wydawców influencerów.

CJ

CJ to platforma afiliacyjna zaprojektowana, aby pomóc osiągnąć inteligentny, skalowalny i zrównoważony rozwój.

Tradedoubler

Tradedoubler to globalna sieć marketingu afiliacyjnego z 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie innowacji marketingu cyfrowego.

Adtraction

Adtraction to partnerska platforma marketingowa oferująca pełen zakres usług, która pomaga markom przyciągać nowych klientów i sprzedawać więcej, jednocześnie pomagając partnerom zarabiać na treściach oraz ruchu.

NetSalesMedia

Jedna z najdłużej działających sieci afiliacyjnach na polskim rynku skupiająca kampanie w modelach CPC, CPL, CPA.

Customer Success w PromoTraffic to nie tylko obsługa Klienta. To przede wszystkim dbanie o rozwój, monitoring rentowności, zarządzanie zespołem projektowym wewnątrz Agencji i ścisła współpraca z działem marketingu po stronie Klienta.

Klienci o współpracy z nami

W dzisiejszych czasach obecność marki w Internecie jest bardzo ważna. Jednak działania tam podejmowane muszą być poprzedzone odpowiednią analizą i zrozumieniem zachowań konsumentów. Wraz ze współpracą z PromoTraffic w wielu obszarach zwiększyliśmy jakość naszej obecności w sieci. PromoTraffic pomaga nam w codziennych działaniach performance i SEO, zapewniając dobre i realne efekty. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Nasze kampanie dzięki nim są efektywne, a ich reakcja na potencjalne problemy szybka.

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.
Zespół, z którym mamy przyjemność współpracować to młodzi i pełni entuzjazmu ludzie, których oprócz zaangażowania wyróżnia również wysoka skuteczność działania.  
Dzięki współpracy z PromoTraffic udało nam się znacznie poprawić wyniki sprzedaży oraz widoczność marki w Internecie.

We współpracy z Promotraffic cenimy sobie przede wszystkim zwinne, a jednocześnie konsekwentne podejście do wspólnie prowadzonego projektu. Wymiana wiedzy oraz dzielenie się pomysłami wraz z ich realizacją, często wychodzą poza ramy umownego świadczenia usług. Traktujemy się po partnersku ze świadomością, że mamy okazję współpracować po prostu z fantastycznymi ludźmi.

Współpracujemy z Agencją PromoTraffic od 2015 roku. Korzystamy z usług Agencji w zakresie reklam płatnych, obsługi profilu na Facebooku, obsługi wizytówki Google oraz pozycjonowania w wyszukiwarce.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z PromoTraffic, obsługujący nas Zespół dąży konsekwentnie do osiągnięcia zamierzonych celów i bardzo skutecznie promuję naszą markę i nasze usługi w Internecie.
Możemy z czystym sumieniem polecić Agencję PromoTraffic jako solidnego Partnera biznesowego w promocji własnego biznesu.

Jak wygląda proces kampanii afiliacyjnych?

1

Krok 1

Research

Na początku naszej pracy przystępujemy do researchu sieci afiliacyjnych.

2

Krok 2

Ustalenie budżetu

Następnie ustalamy stawki oraz model rozliczeń.

3

Krok 3

Set-up

Kolejnym etapem jest wpięcie kodów oraz uruchomienie programu afiliacyjnego.

4

Krok 4

Monitoring

Cały czas prowadzimy monitoring zgłoszonych wydawców oraz walidację zrealizowanych transakcji.

Poznaj marki, które nam zaufały

Wspólnie planujemy, analizujemy i wdrażamy działania, które stawiają na rozwój naszych Partnerów i pomagają im kreować lepszą przyszłość.

Nasze case study

Efekty spójnej wizji i współpracy klasy PRO

76,31% wzrostu liczby użytkowników
192% wzrostu przychodów w sklepie online z Instagrama

Rikoland – skuteczne działania w social mediach

Nasze działania w social mediach pozwoliły na dotarcie do większej liczby fanów zwierzaków i pokazały, że Instagram sprzedaje!

minti_shop_case_study
43,02 % wzrostu współczynnika konwersji dla google / cpc
45,21% wzrostu nowych użytkowników w całym sklepie

Minti Shop – efektywne kampanie PPC

Współpraca, która układa się pięknie!

> 30% wzrostu sprzedaży całego sklepu rok do roku
1000% ROAS-u w kampaniach Google Ads i Facebook Ads

SneakerStudio – prowadzenie efektywnych kampanii PPC

Ponad 20 rynków, setki produktów i kampania, której wyniki robią wrażenie.

Najczęściej zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed?

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit.

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur ?

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit.

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

To Agencja, która wniosła nieoceniony wkład w sukces i doskonałe wyniki sprzedażowe, jakie osiągamy w naszym sklepie.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Z dumą w gronie najlepszych

Ponad 10 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.