Home Content Marketing Blog firmowy

Blog firmowy, który realizuje cele biznesowe

Poznaj korzyści, jakie przynosi prowadzenia bloga firmowego. Zwiększ ruch na swojej witrynie i rozwijaj biznes.

Kilka słów

o usłudze

Marketing treści to dokładnie zaplanowane działania, które realizują konkretne i mierzalne cele takie jak m.in. pozyskiwanie nowych odbiorców na stronę, zwiększanie przychodów czy generowanie leadów. Realizacja content marketingu pod postacią bloga firmowego opiera się na strategii opartej na potrzebach potencjalnej grupy docelowej. W PromoTraffic twarde dane zmieniamy w kreatywne rozwiązania, które wspierają Twój biznes!

Narzędzia i strategie
które stosujemy

TGI

Analizy dotyczące grupy docelowej przeprowadzamy w narzędziu TGI, które jest największym badaniem w Polsce. TGI charakteryzuje się jednoźródłowością danych, co daje możliwość dowolnego krzyżowania zebranych danych z zakresu konsumpcji, demografii, korzystania z mediów czy lifestyle’u.

Ahrefs/ Semrush/ Senuto

Monitoring efektów z zakresu content marketingu oraz różnego rodzaju analizy konkurencji przeprowadzamy w renomowanych narzędziach. Korzystamy z różnych źródeł, aby w każdym miesiącu rekomendować najskuteczniejsze rozwiązania.

Photoshop/ Canva/ Adobe Stock

Tworzenie ciekawego contentu na bloga to nie tylko treść pisana. W ramach naszych działań dobieramy również zdjęcia oraz tworzymy różnego rodzaju grafiki, które przyciągają wzrok, a tym samym uwagę użytkownika.

Looker Studio

Dostarczymy Ci czytelny panel do monitorowania efektów współpracy. Stale monitorujemy kluczowe parametry contentowe. Wykorzystując technologię Google, tworzymy spersonalizowane raporty efektywnościowe dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów.

Content marketing to tak naprawdę szeroka dziedzina, przez co każdy rozumie ją na swój sposób. W PromoTraffic ciekawe pomysły idą w parze z twardymi KPI. Dzięki temu realizujemy działania, które są w pełni mierzalne oraz przynoszą zwrot z inwestycji.

Jak wygląda proces bloga firmowego?

1

Krok 1

Warsztat

Warsztat „na start” – umawiamy się na spotkanie, poczas którego poznajemy się lepiej, Rozmawiamy o dotychczasowej komunikacji marki, możliwościach w zakresie współpracy oraz szczegółach biznesu. Dzięki temu przygotujemy strategię zgodną z misją i wizją Twojej marki!

2

Krok 2

Analiza

Opracowanie części badawczej – dokładnie analizujemy Twoje dotychczasowe działania oraz działania konkurencji. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne narzędzia, które dostarczają nam rzetelne dane. Dzięki temu możemy je zamienić na wnioski i rekomendacje, które przyniosą efekty, W dalszych krokach badamy grupę docelową w narzędziu TGI, poznając tym samym potrzeby potencjalnych odbiorców i ich upodobania

3

Krok 3

Tworzenie treści

Opracowanie części kreatywnej – na podstawie wcześniej przeprowadzonych badań i wynikających z nich wniosków, zajmujemy się opracowaniem konkretnych cykli treści, które będą odpowiadać na potrzeby person adekwatnie do etapów lejka zakupowego.

Poznaj marki, które nam zaufały

Wspólnie planujemy, analizujemy i wdrażamy działania, które stawiają na rozwój naszych Partnerów i pomagają im kreować lepszą przyszłość.

Nasze case study

Efekty spójnej wizji i współpracy klasy PRO

+538 wzrost zaangażowania na FB
+33% zwiększenie widoczności w top10

Jak zmieniliśmy wizerunek 
marki VanityStyle?

155% wzrostu sprzedaży z kampanii y/y
8089% wzrostu konwersji z kampanii PRG y/y

Zintegrowana kampania urodzinowa dla marki sportowej

Zobacz przepis na rekordowe wyniki urodzinowe!

17,26% wzrostu sesji organicznych
20,45% wzrost przychodów

“Gdy inflacja puka do drzwi.”

Zobacz, jak na Twój biznes może wpłynąć dobrze poprowadzony content i optymalizacja SEO. Sprawdź nasze case study, gdzie mimo zawirowań na rynku, osiągnęliśmy bardzo dobre efekty w działaniach organicznych.

1590% wzrostu ruchu org
3955% wzrostu zaangażowania

Optimeal – Social Media budujące markę

Jak zbudować silną i zaangażowaną społeczność, która wpływa na markę? Zobacz jak działają social media oparte o dane.

7,48% COS last click
75% wzrost przychodów last click non direct

Sportowe zagranie – kampanie PPC dla Intersport

Zobacz, jak wygląda nasz maraton w działaniach performance. Rekordowe wyniki w dyscyplinie kampanii produktowych.

102% wzrost przychodów z kanału
46% wzrost CTR nowości

Automatyzacja przynosząca efekty – marketing automation dla branży Beauty

Sprzedająca strategia marketing automation dla branży beauty. Zobacz, jak przeprowadziliśmy projekt.

809% wzrost liczby wzmianek
599% wzrost zasięgu w SoMe

Reporter Young – siła kampanii influencerskiej 

Odkryj potencjał inwestycji w influencer marketing oparty na danych i analizie.

510% wzrost nowych użytkowników
38% wzrost wyświetleń wizytówki

SEO Maps dla salonów meblowych

Wzrost wyników organicznych dzięki optymalizacji wizytówek oraz contencie opartym na danych. Odkryj siłę optymalizacji słowa.

43,02% wzrost współczynnika konwersji
45,21 wzrosty nowych użytkowników w sklepie

Piękno udanej współpracy – PPC dla branży kosmetycznej

Dynamiczne działania dla branży kosmetycznej. Zobacz jaką strategię PPC zastosowaliśmy.

76,31% wzrostu liczby użytkowników
192% wzrostu przychodów w sklepie online z Instagrama

PSIEdobre Social Media zbudowane na emocjach

Nasze działania w social mediach pozwoliły na dotarcie do większej liczby fanów zwierzaków i pokazały, że Instagram sprzedaje!

Najczęściej zadawane pytania

Czy Content Marketing przynosi zwrot z inwestycji?

Jak najbardziej! Artykuły, które tworzymy w PromoTraffic są dokładnie przemyślane i skrojone na potrzeby grupy docelowej. Ich zadaniem jest sprowadzenie użytkownika na stronę, zainteresowanie oraz przekonanie do zakupu. Przed rozpoczęciem działań estymujemy ruch, sprzedaż oraz zwrot z inwestycji, a w trakcie – monitorujemy efekty w dedykowanych narzędziach.

Jaką wartość niesie Content Marketing?

Za sprawą content marketingu możesz zaprezentować swój produkt lub usługę, dotrzeć do potencjalnych klientów, a także sukcesywnie budować świadomość o swojej marce. Celem content marketingu jest otwieranie kolejnych ścieżek sprzedaży, co przy właściwie skrojonej strategii przekłada się na realne efekty.

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 12 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.