...
Home Content Marketing Blog firmowy

Blog firmowy, który realizuje cele biznesowe

Poznaj korzyści, jakie przynosi prowadzenia bloga firmowego. Zwiększ ruch na swojej witrynie i rozwijaj biznes.

Kilka słów

o usłudze

Marketing treści to dokładnie zaplanowane działania, które realizują konkretne i mierzalne cele takie jak m.in. pozyskiwanie nowych odbiorców na stronę, zwiększanie przychodów czy generowanie leadów. Realizacja content marketingu pod postacią bloga firmowego opiera się na strategii opartej na potrzebach potencjalnej grupy docelowej. W PromoTraffic twarde dane zmieniamy w kreatywne rozwiązania, które wspierają Twój biznes!

Narzędzia i strategie
które stosujemy

TGI

Analizy dotyczące grupy docelowej przeprowadzamy w narzędziu TGI, które jest największym badaniem w Polsce. TGI charakteryzuje się jednoźródłowością danych, co daje możliwość dowolnego krzyżowania zebranych danych z zakresu konsumpcji, demografii, korzystania z mediów czy lifestyle’u.

Ahrefs/ Semrush/ Senuto

Monitoring efektów z zakresu content marketingu oraz różnego rodzaju analizy konkurencji przeprowadzamy w renomowanych narzędziach. Korzystamy z różnych źródeł, aby w każdym miesiącu rekomendować najskuteczniejsze rozwiązania.

Photoshop/ Canva/ Adobe Stock

Tworzenie ciekawego contentu na bloga to nie tylko treść pisana. W ramach naszych działań dobieramy również zdjęcia oraz tworzymy różnego rodzaju grafiki, które przyciągają wzrok, a tym samym uwagę użytkownika.

Looker Studio

Dostarczymy Ci czytelny panel do monitorowania efektów współpracy. Stale monitorujemy kluczowe parametry contentowe. Wykorzystując technologię Google, tworzymy spersonalizowane raporty efektywnościowe dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów.

Content marketing to tak naprawdę szeroka dziedzina, przez co każdy rozumie ją na swój sposób. W PromoTraffic ciekawe pomysły idą w parze z twardymi KPI. Dzięki temu realizujemy działania, które są w pełni mierzalne oraz przynoszą zwrot z inwestycji.

Klienci o współpracy z nami

W dzisiejszych czasach obecność marki w Internecie jest bardzo ważna. Jednak działania tam podejmowane muszą być poprzedzone odpowiednią analizą i zrozumieniem zachowań konsumentów. Wraz ze współpracą z PromoTraffic w wielu obszarach zwiększyliśmy jakość naszej obecności w sieci. PromoTraffic pomaga nam w codziennych działaniach performance i SEO, zapewniając dobre i realne efekty. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Nasze kampanie dzięki nim są efektywne, a ich reakcja na potencjalne problemy szybka.

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.
Zespół, z którym mamy przyjemność współpracować to młodzi i pełni entuzjazmu ludzie, których oprócz zaangażowania wyróżnia również wysoka skuteczność działania.  
Dzięki współpracy z PromoTraffic udało nam się znacznie poprawić wyniki sprzedaży oraz widoczność marki w Internecie.

We współpracy z Promotraffic cenimy sobie przede wszystkim zwinne, a jednocześnie konsekwentne podejście do wspólnie prowadzonego projektu. Wymiana wiedzy oraz dzielenie się pomysłami wraz z ich realizacją, często wychodzą poza ramy umownego świadczenia usług. Traktujemy się po partnersku ze świadomością, że mamy okazję współpracować po prostu z fantastycznymi ludźmi.

Współpracujemy z Agencją PromoTraffic od 2015 roku. Korzystamy z usług Agencji w zakresie reklam płatnych, obsługi profilu na Facebooku, obsługi wizytówki Google oraz pozycjonowania w wyszukiwarce.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z PromoTraffic, obsługujący nas Zespół dąży konsekwentnie do osiągnięcia zamierzonych celów i bardzo skutecznie promuję naszą markę i nasze usługi w Internecie.
Możemy z czystym sumieniem polecić Agencję PromoTraffic jako solidnego Partnera biznesowego w promocji własnego biznesu.

Jak wygląda proces bloga firmowego?

1

Krok 1

Warsztat

Warsztat „na start” – umawiamy się na spotkanie, poczas którego poznajemy się lepiej, Rozmawiamy o dotychczasowej komunikacji marki, możliwościach w zakresie współpracy oraz szczegółach biznesu. Dzięki temu przygotujemy strategię zgodną z misją i wizją Twojej marki!

2

Krok 2

Analiza

Opracowanie części badawczej – dokładnie analizujemy Twoje dotychczasowe działania oraz działania konkurencji. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne narzędzia, które dostarczają nam rzetelne dane. Dzięki temu możemy je zamienić na wnioski i rekomendacje, które przyniosą efekty, W dalszych krokach badamy grupę docelową w narzędziu TGI, poznając tym samym potrzeby potencjalnych odbiorców i ich upodobania

3

Krok 3

Tworzenie treści

Opracowanie części kreatywnej – na podstawie wcześniej przeprowadzonych badań i wynikających z nich wniosków, zajmujemy się opracowaniem konkretnych cykli treści, które będą odpowiadać na potrzeby person adekwatnie do etapów lejka zakupowego.

Poznaj marki, które nam zaufały

Wspólnie planujemy, analizujemy i wdrażamy działania, które stawiają na rozwój naszych Partnerów i pomagają im kreować lepszą przyszłość.

Nasze case study

Efekty spójnej wizji i współpracy klasy PRO

76,31% wzrostu liczby użytkowników
192% wzrostu przychodów w sklepie online z Instagrama

Rikoland – skuteczne działania w social mediach

Nasze działania w social mediach pozwoliły na dotarcie do większej liczby fanów zwierzaków i pokazały, że Instagram sprzedaje!

minti_shop_case_study
43,02 % wzrostu współczynnika konwersji dla google / cpc
45,21% wzrostu nowych użytkowników w całym sklepie

Minti Shop – efektywne kampanie PPC

Współpraca, która układa się pięknie!

> 30% wzrostu sprzedaży całego sklepu rok do roku
1000% ROAS-u w kampaniach Google Ads i Facebook Ads

SneakerStudio – prowadzenie efektywnych kampanii PPC

Ponad 20 rynków, setki produktów i kampania, której wyniki robią wrażenie.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Content Marketing przynosi zwrot z inwestycji?

Jak najbardziej! Artykuły, które tworzymy w PromoTraffic są dokładnie przemyślane i skrojone na potrzeby grupy docelowej. Ich zadaniem jest sprowadzenie użytkownika na stronę, zainteresowanie oraz przekonanie do zakupu. Przed rozpoczęciem działań estymujemy ruch, sprzedaż oraz zwrot z inwestycji, a w trakcie – monitorujemy efekty w dedykowanych narzędziach.

Jaką wartość niesie Content Marketing?

Za sprawą content marketingu możesz zaprezentować swój produkt lub usługę, dotrzeć do potencjalnych klientów, a także sukcesywnie budować świadomość o swojej marce. Celem content marketingu jest otwieranie kolejnych ścieżek sprzedaży, co przy właściwie skrojonej strategii przekłada się na realne efekty.

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

To Agencja, która wniosła nieoceniony wkład w sukces i doskonałe wyniki sprzedażowe, jakie osiągamy w naszym sklepie.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Z dumą w gronie najlepszych

Ponad 10 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.