...
Home Blog Marka Lou rozpoczyna współpracę z PromoTraffic

Marka Lou rozpoczyna współpracę z PromoTraffic

Czas czytania : 2 min
24 września 2020

Marka modowa Lou podjęła decyzję o zainwestowaniu w skalowanie swojego e-commerce w Polsce i wybrała partnera w postaci agencji digital dla e-commerce – PromoTraffic, która będzie w pełni odpowiadać za jeden z kluczowych kanałów reklamowych – Social Ads

Lou to 794 tysiące fanów na Facebooku i 466 tysięcy obserwatorów na Instagramie. W sklepie internetowym Lou dostępne są sukienki oraz akcesoria dla kobiet ceniących sobie ponad wszystko piękno i wyjątkowość. Marka spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientek, a wszystko to za sprawą starannie dobranych materiałów i unikalnych projektów. Nie ulega wątpliwości, że Lou wyraźnie wyróżnia się na tle konkurencji. Dostępne w jej ofercie sukienki wpisują się w bieżące trendy, ale pozostają jednocześnie oryginalne, co z kolei sprawia, że każda kobieta może poczuć się w nich wyjątkowo. Po sukienki Lou chętnie sięgają gwiazdy polskiego showbiznesu, między innymi: Natalia Siwiec, Agnieszka Hyży, Julia Wieniawa, Edyta Górniak, czy Barbara Kurdej-Szatan. 

W drodze na szczyt!

Od września 2020 roku, czyli od chwili startu działań partnerskich z PromoTraffic, marka Lou dociera do jeszcze szerszej grupy odbiorców, co pozwoli na osiągnięcie założonego celu, czyli wzrostu sprzedaży. Jak w przypadku każdego projektu eksperci PromoTraffic będą korzystać z zaawansowanych narzędzi do optymalizacji kampanii, takich jak ROIHunter oraz Facebook Business Manager. Wpływ na decyzję o wyborze przez Lou właśnie PromoTraffic miało na pewno uzyskanie przez agencję w lipcu tego roku statusu oficjalnego Partnera Marketingowego Facebooka. Umożliwia on między innymi uzyskanie szybszego i lepszej jakości supportu, który pozwoli na jeszcze skuteczniejszą optymalizację kampanii klienta i z pewnością przyspieszy dynamikę wzrostu.

Ściągnij darmowego e-booka!

– Naszym celem jest umożliwienie Lou wejścia na wyższy poziom dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów PromoTraffic w pracy nad klientami w kategorii “fashion”. Przepisem na sukces jest przede wszystkim dokładne poznanie asortymentu sklepu i wykorzystanie go w 100% dzięki analizie w zaawansowanych narzędziach. Jestem przekonana, że o marce Lou będzie jeszcze głośniej! – zapewnia Magdalena Majewska, Head of PPC PromoTraffic.

Efekty osiągnięte przez PromoTraffic znajdowały już uznanie podczas European Search Awards, Premier Partner Awards, SemKRK czy Ekomersów.

Dodaj komentarz

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

To Agencja, która wniosła nieoceniony wkład w sukces i doskonałe wyniki sprzedażowe, jakie osiągamy w naszym sklepie.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Z dumą w gronie najlepszych

Ponad 10 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.