...
Home Blog SemKRK#15 już 25 września! PromoTraffic na nim nie zabraknie, a Ciebie?

SemKRK#15 już 25 września! PromoTraffic na nim nie zabraknie, a Ciebie?

Czas czytania : 2 min
21 sierpnia 2020

Choć barcamp SemKRK wyjątkowo odbędzie się w tym roku on-line, wydarzenie to nie straci ani trochę na swojej wartości. Jego uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z 9 prelegentami, z których każdy jest najwyższej klasy ekspertem działającym w branży SEO/SEM. Jak co roku wręczone zostaną również nagrody SemKRK awards – przypominamy, że w 2019 w kategorii “najlepsza kampania dla e-commerce” najlepiej oceniony został PromoTraffic. Start SemKRK oznaczonego numerem 15 planowany jest na 25 września (piątek) o godzinie 12:00. Spotykamy się na platformie Evenea Live. Nie możesz tego przegapić!

Kup bilet na SemKRK#15!

Prelekcje, warsztaty, nagrody… i nie tylko!

SemKRK na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych wydarzeń polskiej branży SEO/SEM. Coś dla siebie znajdzie na nim zarówno specjalista pracujący w agencji, jak i właściciel biznesu e-commerce. Dawka wiedzy, jaką co roku otrzymują uczestnicy, przyczynia się do dynamicznego rozwoju marketingu prowadzonego w przeglądarce internetowej i wzrostu zainteresowania firm nowymi rozwiązaniami technologicznymi w tym obszarze. Dzięki organizatorowi, krakowskiej spółce DevaGroup, możliwa jest wymiana doświadczeń i wiedzy w atmosferze sprzyjającej integracji środowiska. W tym roku swoją perspektywą podzielą się między innymi Miłosz Krasiński i Iwona Michalec. Jeszcze przed rozpoczęciem głównego eventu będzie można wziąć udział w warsztatach towarzyszących SemKrk #15, które zostały podzielone na 3 ścieżki tematyczne: SEO, Google Ads i Google Analytics. Wśród prowadzących je osób znaleźli się Krzysztof Marzec i Michał Suski.

SemKRK#15 już 25 września!

Na tegorocznym, odbywającym się w sieci SemKRK nie zabraknie oczywiście rozdania prestiżowych SemKRK awards. Agencje powalczą w trzech kategoriach: Najlepsza kampania SEO, Najlepsza kampania Google Ads i Najlepsza kampania dla e-commerce. PromoTraffic liczy oczywiście na powtórzenie sukcesu z poprzedniego roku, którym było zdobycie statuetki za najlepszy case w ostatniej z wymienionych kategorii. 

Dowiedz się więcej i zapisz się już dziś!

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o SEO/SEM i poznać opinie najlepszych ekspertów z branży? Kup bilet na SEMKrk #15!. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę internetową wydarzenia, oficjalne konto na Twitterze oraz na Facebooku.

Do zobaczenia już 25 września!

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Z dumą w gronie najlepszych

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.