...
Home Content Marketing Influencer Marketing

Wykorzystaj potencjał, jaki kryje w sobie influencer marketing

Kilka słów

o usłudze

Realizujemy efektywne i angażujące kampanie we współpracy z influencerami, tik tokerami, vlogerami oraz blogerami. Nasze rekomendacje wynikają z potrzeb Twojej grupy docelowej, dlatego możesz mieć pewność, że zadbamy o każdy aspekt w komunikacji.

Narzędzia i strategie,
które stosujemy

Influtool

Influencerów do współpracy dobieramy na podstawie rzetelnych danych, które znajdują się w narzędziu Influtool. Dzięki temu docieramy do społeczności, która jest podatna na działania reklamowe influencera.

Brand24

Na bieżąco monitorujemy kampanie z influencerami oraz ustalone KPI raportujemy w określonym czasie.

TGI

Nasze kampanie z influencerami są przemyślane na każdym etapie. Zanim zarekomendujemy konkretne medium do promocji, weryfikujemy, w którym z nich przebywa największa część naszej grupy docelowej. Na tej podstawie wybieramy influencerów, z którymi warto podjąć współpracę.

Content marketing to tak naprawdę szeroka dziedzina, przez co każdy rozumie ją na swój sposób. W PromoTraffic ciekawe pomysły idą w parze z twardymi KPI. Dzięki temu realizujemy działania, które są w pełni mierzalne oraz przynoszą zwrot z inwestycji.

fot. www.storymakers.pl

Klienci o współpracy z nami

W dzisiejszych czasach obecność marki w Internecie jest bardzo ważna. Jednak działania tam podejmowane muszą być poprzedzone odpowiednią analizą i zrozumieniem zachowań konsumentów. Wraz ze współpracą z PromoTraffic w wielu obszarach zwiększyliśmy jakość naszej obecności w sieci. PromoTraffic pomaga nam w codziennych działaniach performance i SEO, zapewniając dobre i realne efekty. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Nasze kampanie dzięki nim są efektywne, a ich reakcja na potencjalne problemy szybka.

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.
Zespół, z którym mamy przyjemność współpracować to młodzi i pełni entuzjazmu ludzie, których oprócz zaangażowania wyróżnia również wysoka skuteczność działania.  
Dzięki współpracy z PromoTraffic udało nam się znacznie poprawić wyniki sprzedaży oraz widoczność marki w Internecie.

We współpracy z Promotraffic cenimy sobie przede wszystkim zwinne, a jednocześnie konsekwentne podejście do wspólnie prowadzonego projektu. Wymiana wiedzy oraz dzielenie się pomysłami wraz z ich realizacją, często wychodzą poza ramy umownego świadczenia usług. Traktujemy się po partnersku ze świadomością, że mamy okazję współpracować po prostu z fantastycznymi ludźmi.

Współpracujemy z Agencją PromoTraffic od 2015 roku. Korzystamy z usług Agencji w zakresie reklam płatnych, obsługi profilu na Facebooku, obsługi wizytówki Google oraz pozycjonowania w wyszukiwarce.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z PromoTraffic, obsługujący nas Zespół dąży konsekwentnie do osiągnięcia zamierzonych celów i bardzo skutecznie promuję naszą markę i nasze usługi w Internecie.
Możemy z czystym sumieniem polecić Agencję PromoTraffic jako solidnego Partnera biznesowego w promocji własnego biznesu.

Jak wygląda proces Influencer Marketingu?

1

Krok 1

Warsztat

Warsztat „na start” – umawiamy się na spotkanie, poczas którego poznajemy się lepiej, Rozmawiamy o dotychczasowej komunikacji marki, możliwościach w zakresie współpracy oraz szczegółach biznesu. Dzięki temu wybierzemy influencerów, których działania są zgodne z filozofią marki i naturalnie wpiszą się w komunikację.

2

Krok 2

Oferta

Przesyłamy propozycję wybranych influencerów i weryfikujemy ich cennik.

3

Krok 3

Szczegóły współpracy

Potwierdzamy konkretną listę influencerów do współpracy, negocjujemy i akceptujemy koszty.

4

Krok 4

Harmonogram

Ustalamy harmonogram i warunki publikacji materiałów reklamowych.

5

Krok 5

Podpisanie umowy

Podpisujemy umowy z influencerami, w których znajduje się specyfikacja świadczeń.

6

Krok 6

Monitoring

Weryfikujemy poprawność materiałów nadesłanych od influencerów, monitorujemy publikacje.

7

Krok 7

Raportowanie

Analizujemy skuteczność każdego influencera i na tej podstawie przygotowujemy raport.

Poznaj marki, które nam zaufały

Wspólnie planujemy, analizujemy i wdrażamy działania, które stawiają na rozwój naszych Partnerów i pomagają im kreować lepszą przyszłość.

Nasze case study

Efekty spójnej wizji i współpracy klasy PRO

76,31% wzrostu liczby użytkowników
192% wzrostu przychodów w sklepie online z Instagrama

Rikoland – skuteczne działania w social mediach

Nasze działania w social mediach pozwoliły na dotarcie do większej liczby fanów zwierzaków i pokazały, że Instagram sprzedaje!

minti_shop_case_study
43,02 % wzrostu współczynnika konwersji dla google / cpc
45,21% wzrostu nowych użytkowników w całym sklepie

Minti Shop – efektywne kampanie PPC

Współpraca, która układa się pięknie!

> 30% wzrostu sprzedaży całego sklepu rok do roku
1000% ROAS-u w kampaniach Google Ads i Facebook Ads

SneakerStudio – prowadzenie efektywnych kampanii PPC

Ponad 20 rynków, setki produktów i kampania, której wyniki robią wrażenie.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie cele realizuje Influencer Marketing?

Influencer Marketing to świetne narzędzie do budowania świadomości marki i zwiększania sprzedaży. Badania dowodzą, że aż 77% internautów w Polsce korzysta z AdBlocka, więc wykorzystanie tego kanału gwarantuje nam, że przekaz dotrze do szerokiego grona odbiorców.

Czy każdy influencer nadaje się do współpracy?

Nie. Za każdym razem należy weryfikować konto wybranego influencera, aby mieć pewność, że jego konto obserwują realni odbiorcy, których pozyskiwał w czasie. Do tego służą narzędzia takie jak m.in. Influtool czy Socialblade.

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

To Agencja, która wniosła nieoceniony wkład w sukces i doskonałe wyniki sprzedażowe, jakie osiągamy w naszym sklepie.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Z dumą w gronie najlepszych

Ponad 10 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.