Home Analityka internetowa Konfiguracja narzędzi dla eCommerce

Konfiguracja narzędzi dla eCommerce

Dobrze skonfigurowane i kompatybilne bazy danych, to podstawa realnej oceny biznesu. Zadbamy o poprawność analityki dla Twojej marki.

Kilka słów

o usłudze

Prowadząc e-commerce, chcesz stale trzymać rękę na pulsie. Co cieszy się popularnością? Które produkty są teraz „na topie?”. Jaką dynamikę wzrostu rynku zakładać? Jak radzi sobie konkurencja i w jaki sposób pozyskuje klientów? Pomożemy Ci uzyskać odpowiedzi na te, ale też inne pytania. Skonfigurujemy dla Ciebie narzędzia, które dadzą Ci przewagę!

Wiedza to przewaga. Chcemy pomóc budować Ci przewagę nad konkurentami i budować Twój biznes. Dlatego pomożemy Ci ocenić trendy, potencjał poszczególnych produktów i ich sezonowość. Przeanalizujemy dla Ciebie konkurencję oraz będziemy monitorowali jej ruchy. Dostarczymy Ci dane, dzięki którym podejmiesz lepsze decyzje biznesowe.

6 narzędzi i strategii
które stosujemy

Trade Watch

Sprawdzimy, jaki jest wolumen sprzedaży wybranych produktów lub kategorii w największym e-commerce w Polsce – Allegro. Określimy trendy i sezonowość. Dzięki temu lepiej dopasujemy działania marketingowe do sytuacji rynkowej i odpowiemy na potrzeby klientów.

Brand24

Będziemy monitorowali wzmianki na temat Twojej marki. Szybciej zareagujemy na kryzys lub negatywne opinie oraz odpowiemy na pytania klientów. Dzięki monitoringowi będziesz też wiedzieć więcej, a przede wszystkim wcześniej o najnowszych inicjatywach Twoich konkurentów.

Rynki zagraniczne

Jako jedna z kilku agencji na Polskim rynku dysponujemy narzędziem analitycznym stworzonym przez Google, pozwalającym dobrać najlepsze rynki do ekspansji zagranicznej. Pomożemy Ci dobrać kierunki rozwoju Twojego biznesu zagranicznego.

Analiza konkurencji

Przygotujemy analizę Twojej konkurencji. Sprawdzimy jaki ruch generują ich strony, z jakich źródeł pochodzi. Dowiemy się, ile konkurenci inwestują w reklamę, jaka jest siła ich marek. Określimy widoczność w Google.

Data Driven

Kochamy analitykę. Decyzje w marketingu on-line muszą być poparte danymi. Stale testujemy i wdrażamy kolejne narzędzia analityczne, dzięki którym zdobywasz wiedzę, jak skutecznie inwestować w marketing i rozwój swojego biznesu.

Potencjał wyszukiwarki

Zbadamy Twój potencjał w Google. Przygotujemy analizę słów kluczowych, określimy ich potencjał wyszukań i warunki, jakie są konieczne do ich „wypozycjonowania”. Sprawdzimy, jak wypadasz na tle konkurentów, jeśli chodzi o wykorzystanie tego potencjału.

Chcemy by biznesy naszych Klientów bezpiecznie i stale rosły. Budujemy wokół nich narzędzia i rozwiązania, które mają chronić, zapobiegać, ale też dawać impulsy rozwojowe.

Klienci o współpracy z nami

W dzisiejszych czasach obecność marki w Internecie jest bardzo ważna. Jednak działania tam podejmowane muszą być poprzedzone odpowiednią analizą i zrozumieniem zachowań konsumentów. Wraz ze współpracą z PromoTraffic w wielu obszarach zwiększyliśmy jakość naszej obecności w sieci. PromoTraffic pomaga nam w codziennych działaniach performance i SEO, zapewniając dobre i realne efekty. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Nasze kampanie dzięki nim są efektywne, a ich reakcja na potencjalne problemy szybka.

Współpraca z firmą PromoTraffic jest dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Profesjonalizm i zaangażowanie zespołu są niezwykle imponujące. Dzięki ich pomocy udało nam się zwiększyć ruch na stronie internetowej oraz zwiększyć sprzedaż. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, jakie osiągnęliśmy dzięki współpracy z PromoTraffic. Polecamy ich usługi każdemu, kto chce poprawić widoczność swojej strony w sieci.”

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.
Zespół, z którym mamy przyjemność współpracować to młodzi i pełni entuzjazmu ludzie, których oprócz zaangażowania wyróżnia również wysoka skuteczność działania.  
Dzięki współpracy z PromoTraffic udało nam się znacznie poprawić wyniki sprzedaży oraz widoczność marki w Internecie.

Współpracujemy z Agencją PromoTraffic od 2015 roku. Korzystamy z usług Agencji w zakresie reklam płatnych, obsługi profilu na Facebooku, obsługi wizytówki Google oraz pozycjonowania w wyszukiwarce.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z PromoTraffic, obsługujący nas Zespół dąży konsekwentnie do osiągnięcia zamierzonych celów i bardzo skutecznie promuję naszą markę i nasze usługi w Internecie.
Możemy z czystym sumieniem polecić Agencję PromoTraffic jako solidnego Partnera biznesowego w promocji własnego biznesu.

Dzięki współpracy z firmą PromoTraffic udało nam się wypracować wspólną wizję wizualnej reprezentacji marki. Głównym celem uruchomienia SM w Polsce było zbudowanie wiedzy o marce i stworzenie dodatkowego punktu styku z konsumentem końcowym, ponieważ w 2022 roku nie prowadzono żadnej innej komunikacji. Zespołowi PromoTraffic udało się dostosować SM do atrybutów marki Optimeal i przekazać nasz główny cel – budowanie wizerunku jako eksperta w dziedzinie petfood.

Jak wygląda proces konfiguracji narzędzi dla eCommerce?

1

Krok 1

Współpraca

Rozpoczęcie współpracy z PromoTraffic i wspólny rozwój marketingu. Bez względu na to, jakie działanie będziemy wspólnie prowadzili, będą przed nami wyzwania i konieczność odpowiedzi na wiele pytań. 

2

Krok 2

Narzędzia dla e-commerce

Systematyczne tworzenie raportów wspierających kolejne fazy rozwoju współpracy. Każdy Klient PromoTraffic systematycznie otrzymuje wybrane analizy i badania rynku. Dobieramy je według wyzwań, przed którymi aktualnie stajemy.

3

Krok 3

Skuteczna baza

Osiągamy skuteczne i dostarczające konkretne dane liczbowe, przedstawione na dashboardach aktualizowanych w czasie rzeczywistym.

Poznaj marki, które nam zaufały

Wspólnie planujemy, analizujemy i wdrażamy działania, które stawiają na rozwój naszych Partnerów i pomagają im kreować lepszą przyszłość.

Nasze case study

Efekty spójnej wizji i współpracy klasy PRO

+538 wzrost zaangażowania na FB
+33% zwiększenie widoczności w top10

Jak zmieniliśmy wizerunek 
marki VanityStyle?

155% wzrostu sprzedaży z kampanii y/y
8089% wzrostu konwersji z kampanii PRG y/y

Zintegrowana kampania urodzinowa dla marki sportowej

Zobacz przepis na rekordowe wyniki urodzinowe!

17,26% wzrostu sesji organicznych
20,45% wzrost przychodów

“Gdy inflacja puka do drzwi.”

Zobacz, jak na Twój biznes może wpłynąć dobrze poprowadzony content i optymalizacja SEO. Sprawdź nasze case study, gdzie mimo zawirowań na rynku, osiągnęliśmy bardzo dobre efekty w działaniach organicznych.

1590% wzrostu ruchu org
3955% wzrostu zaangażowania

Optimeal – Social Media budujące markę

Jak zbudować silną i zaangażowaną społeczność, która wpływa na markę? Zobacz jak działają social media oparte o dane.

7,48% COS last click
75% wzrost przychodów last click non direct

Sportowe zagranie – kampanie PPC dla Intersport

Zobacz, jak wygląda nasz maraton w działaniach performance. Rekordowe wyniki w dyscyplinie kampanii produktowych.

102% wzrost przychodów z kanału
46% wzrost CTR nowości

Automatyzacja przynosząca efekty – marketing automation dla branży Beauty

Sprzedająca strategia marketing automation dla branży beauty. Zobacz, jak przeprowadziliśmy projekt.

809% wzrost liczby wzmianek
599% wzrost zasięgu w SoMe

Reporter Young – siła kampanii influencerskiej 

Odkryj potencjał inwestycji w influencer marketing oparty na danych i analizie.

510% wzrost nowych użytkowników
38% wzrost wyświetleń wizytówki

SEO Maps dla salonów meblowych

Wzrost wyników organicznych dzięki optymalizacji wizytówek oraz contencie opartym na danych. Odkryj siłę optymalizacji słowa.

43,02% wzrost współczynnika konwersji
45,21 wzrosty nowych użytkowników w sklepie

Piękno udanej współpracy – PPC dla branży kosmetycznej

Dynamiczne działania dla branży kosmetycznej. Zobacz jaką strategię PPC zastosowaliśmy.

76,31% wzrostu liczby użytkowników
192% wzrostu przychodów w sklepie online z Instagrama

PSIEdobre Social Media zbudowane na emocjach

Nasze działania w social mediach pozwoliły na dotarcie do większej liczby fanów zwierzaków i pokazały, że Instagram sprzedaje!

Najczęściej zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed?

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit.

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur ?

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit.

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 12 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.