...
Home Analityka internetowa Konfiguracja narzędzi dla eCommerce

Konfiguracja narzędzi dla eCommerce

Dobrze skonfigurowane i kompatybilne bazy danych, to podstawa realnej oceny biznesu. Zadbamy o poprawność analityki dla Twojej marki.

Kilka słów

o usłudze

Prowadząc e-commerce, chcesz stale trzymać rękę na pulsie. Co cieszy się popularnością? Które produkty są teraz „na topie?”. Jaką dynamikę wzrostu rynku zakładać? Jak radzi sobie konkurencja i w jaki sposób pozyskuje klientów? Pomożemy Ci uzyskać odpowiedzi na te, ale też inne pytania. Skonfigurujemy dla Ciebie narzędzia, które dadzą Ci przewagę!

Wiedza to przewaga. Chcemy pomóc budować Ci przewagę nad konkurentami i budować Twój biznes. Dlatego pomożemy Ci ocenić trendy, potencjał poszczególnych produktów i ich sezonowość. Przeanalizujemy dla Ciebie konkurencję oraz będziemy monitorowali jej ruchy. Dostarczymy Ci dane, dzięki którym podejmiesz lepsze decyzje biznesowe.

6 narzędzi i strategii
które stosujemy

Trade Watch

Sprawdzimy, jaki jest wolumen sprzedaży wybranych produktów lub kategorii w największym e-commerce w Polsce – Allegro. Określimy trendy i sezonowość. Dzięki temu lepiej dopasujemy działania marketingowe do sytuacji rynkowej i odpowiemy na potrzeby klientów.

Brand24

Będziemy monitorowali wzmianki na temat Twojej marki. Szybciej zareagujemy na kryzys lub negatywne opinie oraz odpowiemy na pytania klientów. Dzięki monitoringowi będziesz też wiedzieć więcej, a przede wszystkim wcześniej o najnowszych inicjatywach Twoich konkurentów.

Rynki zagraniczne

Jako jedna z kilku agencji na Polskim rynku dysponujemy narzędziem analitycznym stworzonym przez Google, pozwalającym dobrać najlepsze rynki do ekspansji zagranicznej. Pomożemy Ci dobrać kierunki rozwoju Twojego biznesu zagranicznego.

Analiza konkurencji

Przygotujemy analizę Twojej konkurencji. Sprawdzimy jaki ruch generują ich strony, z jakich źródeł pochodzi. Dowiemy się, ile konkurenci inwestują w reklamę, jaka jest siła ich marek. Określimy widoczność w Google.

Data Driven

Kochamy analitykę. Decyzje w marketingu on-line muszą być poparte danymi. Stale testujemy i wdrażamy kolejne narzędzia analityczne, dzięki którym zdobywasz wiedzę, jak skutecznie inwestować w marketing i rozwój swojego biznesu.

Potencjał wyszukiwarki

Zbadamy Twój potencjał w Google. Przygotujemy analizę słów kluczowych, określimy ich potencjał wyszukań i warunki, jakie są konieczne do ich „wypozycjonowania”. Sprawdzimy, jak wypadasz na tle konkurentów, jeśli chodzi o wykorzystanie tego potencjału.

Chcemy by biznesy naszych Klientów bezpiecznie i stale rosły. Budujemy wokół nich narzędzia i rozwiązania, które mają chronić, zapobiegać, ale też dawać impulsy rozwojowe.

Klienci o współpracy z nami

W dzisiejszych czasach obecność marki w Internecie jest bardzo ważna. Jednak działania tam podejmowane muszą być poprzedzone odpowiednią analizą i zrozumieniem zachowań konsumentów. Wraz ze współpracą z PromoTraffic w wielu obszarach zwiększyliśmy jakość naszej obecności w sieci. PromoTraffic pomaga nam w codziennych działaniach performance i SEO, zapewniając dobre i realne efekty. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Nasze kampanie dzięki nim są efektywne, a ich reakcja na potencjalne problemy szybka.

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.
Zespół, z którym mamy przyjemność współpracować to młodzi i pełni entuzjazmu ludzie, których oprócz zaangażowania wyróżnia również wysoka skuteczność działania.  
Dzięki współpracy z PromoTraffic udało nam się znacznie poprawić wyniki sprzedaży oraz widoczność marki w Internecie.

We współpracy z Promotraffic cenimy sobie przede wszystkim zwinne, a jednocześnie konsekwentne podejście do wspólnie prowadzonego projektu. Wymiana wiedzy oraz dzielenie się pomysłami wraz z ich realizacją, często wychodzą poza ramy umownego świadczenia usług. Traktujemy się po partnersku ze świadomością, że mamy okazję współpracować po prostu z fantastycznymi ludźmi.

Współpracujemy z Agencją PromoTraffic od 2015 roku. Korzystamy z usług Agencji w zakresie reklam płatnych, obsługi profilu na Facebooku, obsługi wizytówki Google oraz pozycjonowania w wyszukiwarce.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z PromoTraffic, obsługujący nas Zespół dąży konsekwentnie do osiągnięcia zamierzonych celów i bardzo skutecznie promuję naszą markę i nasze usługi w Internecie.
Możemy z czystym sumieniem polecić Agencję PromoTraffic jako solidnego Partnera biznesowego w promocji własnego biznesu.

Jak wygląda proces konfiguracji narzędzi dla eCommerce?

1

Krok 1

Współpraca

Rozpoczęcie współpracy z PromoTraffic i wspólny rozwój marketingu. Bez względu na to, jakie działanie będziemy wspólnie prowadzili, będą przed nami wyzwania i konieczność odpowiedzi na wiele pytań. 

2

Krok 2

Narzędzia dla e-commerce

Systematyczne tworzenie raportów wspierających kolejne fazy rozwoju współpracy. Każdy Klient PromoTraffic systematycznie otrzymuje wybrane analizy i badania rynku. Dobieramy je według wyzwań, przed którymi aktualnie stajemy.

3

Krok 3

Skuteczna baza

Osiągamy skuteczne i dostarczające konkretne dane liczbowe, przedstawione na dashboardach aktualizowanych w czasie rzeczywistym.

Poznaj marki, które nam zaufały

Wspólnie planujemy, analizujemy i wdrażamy działania, które stawiają na rozwój naszych Partnerów i pomagają im kreować lepszą przyszłość.

Nasze case study

Efekty spójnej wizji i współpracy klasy PRO

76,31% wzrostu liczby użytkowników
192% wzrostu przychodów w sklepie online z Instagrama

Rikoland – skuteczne działania w social mediach

Nasze działania w social mediach pozwoliły na dotarcie do większej liczby fanów zwierzaków i pokazały, że Instagram sprzedaje!

minti_shop_case_study
43,02 % wzrostu współczynnika konwersji dla google / cpc
45,21% wzrostu nowych użytkowników w całym sklepie

Minti Shop – efektywne kampanie PPC

Współpraca, która układa się pięknie!

> 30% wzrostu sprzedaży całego sklepu rok do roku
1000% ROAS-u w kampaniach Google Ads i Facebook Ads

SneakerStudio – prowadzenie efektywnych kampanii PPC

Ponad 20 rynków, setki produktów i kampania, której wyniki robią wrażenie.

Najczęściej zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed?

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit.

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur ?

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit.

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

To Agencja, która wniosła nieoceniony wkład w sukces i doskonałe wyniki sprzedażowe, jakie osiągamy w naszym sklepie.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Z dumą w gronie najlepszych

Ponad 10 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.