...
Home Marketplace Optymalizacja Allegro Ads

Optymalizacja Allegro Ads

Zrób pierwszy krok na drodze do wzrostu sprzedaży! Wypełnij wskazane pola, a my przeanalizujemy Twój serwis i sprawdzimy jak radzi sobie Twoja konkurencja.

Kilka słów

o usłudze

Allegro to najpopularniejszy marketplace w Polsce. W tej chwili posiada około 22 miliony użytkowników, a wartość sprzedaży w serwisie za 2021 szacuje się na 42 miliardy złotych. Wejście na Allegro to więc szansa dotarcia do zupełnie nowych użytkowników, a przez to nie tylko zwiększenie sprzedaży – także zwiększanie świadomości marki i zaufania wobec niej.

Ze względu na ogromną liczbę ofert, przyciągnięcie klientów może być jednak trudne. Duży ruch na serwisie tworzy jednak potencjał do wykorzystania reklam – tzw. Allegro Ads. Płatne kampanie pomagają w wygenerowaniu sprzedaży oraz zbudowania zaufania do sprzedawcy. Aby jednak działania reklamowe przyniosły efekt, konieczne jest ich odpowiednie zaplanowanie oraz optymalizacja – i chętnie Cię w tym wspomożemy.

6 narzędzi i strategii
które stosujemy

Raport – zwrot z inwestycji

Na wstępie przygotujemy dla Ciebie raport, z którego dowiesz się, w jaki sposób poprawić lub ustawić od zera Allegro Ads, aby zwrot z inwestycji był możliwie najwyższy.

Promocja ofert według kosztów

Zarządzamy kampaniami oraz ofertami w taki sposób, aby wygenerowana sprzedaż nie wiązała się z kosztami zawyżonymi dodatkowo przez prowizję.

Raportowanie

Stawiamy na stały kontakt i transparentność. Nieustannie monitorujemy wyniki naszych działań w Allegro Ads oraz cyklicznie raportujemy je Klientowi.

Słowa kluczowe

Za pomocą narzędzia Allegro tworzymy kompleksową bazę słów kluczowych do danych kategorii. Na jej podstawie przygotowujemy analizę kosztów oraz potencjału. Dzięki temu możemy zarekomendować odpowiednie tytuły ofert, co obniża koszty CPC.

Research

Warto promować te oferty, które mają największą szansę na konwersje. Sprawdzamy, czego poszukują klienci Allegro i co generuje zapytania, i na tej podstawie przedstawiamy rekomendacje działań płatnych. 

Stała optymalizacja

Duża konkurencja i liczba ofert sprawia, że sytuacja na Allegro stale się zmienia. Monitorujemy kampanie reklamowe i nowe opcje na bieżąco, optymalizując reklamy tak, aby zagwarantować ich skuteczność.

Badania agencji konsultingowych mówią, że do 2027 roku udział platform typu marketplace w e-handlu wzrośnie z obecnych 40% do 60%. Jesteśmy gotowi, by pomóc Ci zwycięsko przejść przez tę transformację rynkową.

Klienci o współpracy z nami

W dzisiejszych czasach obecność marki w Internecie jest bardzo ważna. Jednak działania tam podejmowane muszą być poprzedzone odpowiednią analizą i zrozumieniem zachowań konsumentów. Wraz ze współpracą z PromoTraffic w wielu obszarach zwiększyliśmy jakość naszej obecności w sieci. PromoTraffic pomaga nam w codziennych działaniach performance i SEO, zapewniając dobre i realne efekty. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Nasze kampanie dzięki nim są efektywne, a ich reakcja na potencjalne problemy szybka.

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.
Zespół, z którym mamy przyjemność współpracować to młodzi i pełni entuzjazmu ludzie, których oprócz zaangażowania wyróżnia również wysoka skuteczność działania.  
Dzięki współpracy z PromoTraffic udało nam się znacznie poprawić wyniki sprzedaży oraz widoczność marki w Internecie.

We współpracy z Promotraffic cenimy sobie przede wszystkim zwinne, a jednocześnie konsekwentne podejście do wspólnie prowadzonego projektu. Wymiana wiedzy oraz dzielenie się pomysłami wraz z ich realizacją, często wychodzą poza ramy umownego świadczenia usług. Traktujemy się po partnersku ze świadomością, że mamy okazję współpracować po prostu z fantastycznymi ludźmi.

Współpracujemy z Agencją PromoTraffic od 2015 roku. Korzystamy z usług Agencji w zakresie reklam płatnych, obsługi profilu na Facebooku, obsługi wizytówki Google oraz pozycjonowania w wyszukiwarce.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z PromoTraffic, obsługujący nas Zespół dąży konsekwentnie do osiągnięcia zamierzonych celów i bardzo skutecznie promuję naszą markę i nasze usługi w Internecie.
Możemy z czystym sumieniem polecić Agencję PromoTraffic jako solidnego Partnera biznesowego w promocji własnego biznesu.

Jak wygląda proces optymalizacji Allegro Ads?

1

Krok 1

1

Krok 2

1

Krok 3

1

Krok 4

Poznaj marki, które nam zaufały

Wspólnie planujemy, analizujemy i wdrażamy działania, które stawiają na rozwój naszych Partnerów i pomagają im kreować lepszą przyszłość.

Nasze case study

Efekty spójnej wizji i współpracy klasy PRO

76,31% wzrostu liczby użytkowników
192% wzrostu przychodów w sklepie online z Instagrama

Rikoland – skuteczne działania w social mediach

Nasze działania w social mediach pozwoliły na dotarcie do większej liczby fanów zwierzaków i pokazały, że Instagram sprzedaje!

minti_shop_case_study
43,02 % wzrostu współczynnika konwersji dla google / cpc
45,21% wzrostu nowych użytkowników w całym sklepie

Minti Shop – efektywne kampanie PPC

Współpraca, która układa się pięknie!

> 30% wzrostu sprzedaży całego sklepu rok do roku
1000% ROAS-u w kampaniach Google Ads i Facebook Ads

SneakerStudio – prowadzenie efektywnych kampanii PPC

Ponad 20 rynków, setki produktów i kampania, której wyniki robią wrażenie.

Najczęściej zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed?

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit.

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur ?

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit.

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

To Agencja, która wniosła nieoceniony wkład w sukces i doskonałe wyniki sprzedażowe, jakie osiągamy w naszym sklepie.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Z dumą w gronie najlepszych

Ponad 10 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.