Kilka słów

o usłudze

Usługi z zakresu technicznego SEO to szereg specjalistycznych analiz i konsultacji, dzięki którym budujemy solidne fundamenty do dalszych działań pozycjonerskich. Wiemy, jakie aspekty przeanalizować i jak je udoskonalić, aby Twoja strona działała szybciej, była maksymalnie przyjazna dla użytkowników oraz świetnie oceniana przez Google. 

Zidentyfikujemy kluczowe problemy techniczne, które mogą negatywnie wpływać na pozycje Twojej strony, a następnie pomożemy w ich rozwiązaniu. Podamy Ci gotowe do wdrożenia rekomendacje i rozwiejemy wątpliwości. Sprawdź szczegóły!

6 narzędzi i strategii
które stosujemy

Analiza Crawl Budget

Zweryfikujemy Crawl Budget Twojej strony, wskażemy, jakie aspekty go ograniczają i przedstawimy rekomendacje dotyczące zwiększenia dostępności witryny dla robotów.

Analiza Core Web Vitals

Przeanalizujemy prędkość wczytywania, interaktywność i stabilność elementów na Twojej stronie i stworzymy wskazówki dotyczące ich optymalizacji.

Analiza Page Speed

Szybkość ładowania strony jest jednym z ważniejszych czynników rankingowych – przeprowadzimy analizy i wskażemy, co zrobić, aby ją przyspieszyć.

Audyt SEO

Dzięki niemu wykryjemy błędy techniczne (i nie tylko!) na Twojej witrynie i wskażemy obszary do optymalizacji.

Wsparcie migracji witryny

Przenosisz swoją stronę na inny CMS? Pomożemy Ci w procesie migracji, dzięki czemu nie stracisz wypracowanych pozycji w wyszukiwarce.

Konsultacje techniczne 

Skonsultujemy z Tobą i przeanalizujemy wszelkie kwestie techniczne, które wpływają na widoczność Twojej witryny w Google.

SEO techniczne łączy w sobie administrowanie sieciami, programowanie oraz znajomość wytycznych przygotowanych przez Google’a. W PromoTraffic doskonale zdajemy sobie sprawę ze znaczenia aspektów technicznych, dlatego przykładamy do nich bardzo dużą wagę. To właśnie dzięki temu możemy poszczycić się prawdopodobnie najlepszymi i najbardziej wnikliwymi analizami na rynku, jakimi są Analiza Crawl Budget oraz Analiza Core Web VItals.

Klienci o współpracy z nami

W dzisiejszych czasach obecność marki w Internecie jest bardzo ważna. Jednak działania tam podejmowane muszą być poprzedzone odpowiednią analizą i zrozumieniem zachowań konsumentów. Wraz ze współpracą z PromoTraffic w wielu obszarach zwiększyliśmy jakość naszej obecności w sieci. PromoTraffic pomaga nam w codziennych działaniach performance i SEO, zapewniając dobre i realne efekty. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Nasze kampanie dzięki nim są efektywne, a ich reakcja na potencjalne problemy szybka.

Współpraca z firmą PromoTraffic jest dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Profesjonalizm i zaangażowanie zespołu są niezwykle imponujące. Dzięki ich pomocy udało nam się zwiększyć ruch na stronie internetowej oraz zwiększyć sprzedaż. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, jakie osiągnęliśmy dzięki współpracy z PromoTraffic. Polecamy ich usługi każdemu, kto chce poprawić widoczność swojej strony w sieci.”

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.
Zespół, z którym mamy przyjemność współpracować to młodzi i pełni entuzjazmu ludzie, których oprócz zaangażowania wyróżnia również wysoka skuteczność działania.  
Dzięki współpracy z PromoTraffic udało nam się znacznie poprawić wyniki sprzedaży oraz widoczność marki w Internecie.

Współpracujemy z Agencją PromoTraffic od 2015 roku. Korzystamy z usług Agencji w zakresie reklam płatnych, obsługi profilu na Facebooku, obsługi wizytówki Google oraz pozycjonowania w wyszukiwarce.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z PromoTraffic, obsługujący nas Zespół dąży konsekwentnie do osiągnięcia zamierzonych celów i bardzo skutecznie promuję naszą markę i nasze usługi w Internecie.
Możemy z czystym sumieniem polecić Agencję PromoTraffic jako solidnego Partnera biznesowego w promocji własnego biznesu.

Dzięki współpracy z firmą PromoTraffic udało nam się wypracować wspólną wizję wizualnej reprezentacji marki. Głównym celem uruchomienia SM w Polsce było zbudowanie wiedzy o marce i stworzenie dodatkowego punktu styku z konsumentem końcowym, ponieważ w 2022 roku nie prowadzono żadnej innej komunikacji. Zespołowi PromoTraffic udało się dostosować SM do atrybutów marki Optimeal i przekazać nasz główny cel – budowanie wizerunku jako eksperta w dziedzinie petfood.

Jak wygląda proces technicznego SEO?

1

Krok 1

Zbadanie potrzeb

Techniczne SEO to wiele niuansów, które wynikają z wymagań stawianych przez Google, ale także ze specyfiki Twojej witryny. Współpracę zaczynamy więc od poznania Twoich potrzeb i celów Twojego biznesu.

2

Krok 2

Indywidualna oferta

Przedstawiamy Ci ofertę na te usługi, których przeprowadzenie jest konieczne do realizacji zakładanych celów. W ofercie znajdziesz ich szczegółową charakterystykę, harmonogram prac, a także kosztorys.

3

Krok 3

Podpisanie umowy

Gdy zaakceptujesz ofertę, podpisujemy umowę. Znajdziesz tam szczegółowo rozpisane założenia i zakres naszej współpracy.

4

Krok 4

Realizacja wybranych działań SEO technicznego

W zależności od tego, jaki zakres współpracy wspólnie ustaliliśmy, na tym etapie realizujemy konkretne działania. Możesz mieć pewność, że wykorzystujemy przy tym najlepsze dostępne na rynku narzędzia – jak, chociażby Screaming Frog SEO Spider, Screaming Frog Log File Analyser, PageSpeed Insights, GTmetrix czy Pingdom.

5

Krok 5

Przesłanie dokumentu podsumowującego analizy i rekomendacje

SEO techniczne nie istnieje bez skrupulatnych analiz, które wskazują obszary do optymalizacji. Ich wyników nie zostawimy oczywiście dla siebie, a przedstawimy Ci w postaci przejrzystego raportu zawierającego rekomendacje konkretnych działań. Będzie to upriorytetyzowana lista gotowych do wdrożenia rozwiązań.

Poznaj marki, które nam zaufały

Wspólnie planujemy, analizujemy i wdrażamy działania, które stawiają na rozwój naszych Partnerów i pomagają im kreować lepszą przyszłość.

Nasze case study

Efekty spójnej wizji i współpracy klasy PRO

+538 wzrost zaangażowania na FB
+33% zwiększenie widoczności w top10

Jak zmieniliśmy wizerunek 
marki VanityStyle?

155% wzrostu sprzedaży z kampanii y/y
8089% wzrostu konwersji z kampanii PRG y/y

Zintegrowana kampania urodzinowa dla marki sportowej

Zobacz przepis na rekordowe wyniki urodzinowe!

17,26% wzrostu sesji organicznych
20,45% wzrost przychodów

“Gdy inflacja puka do drzwi.”

Zobacz, jak na Twój biznes może wpłynąć dobrze poprowadzony content i optymalizacja SEO. Sprawdź nasze case study, gdzie mimo zawirowań na rynku, osiągnęliśmy bardzo dobre efekty w działaniach organicznych.

1590% wzrostu ruchu org
3955% wzrostu zaangażowania

Optimeal – Social Media budujące markę

Jak zbudować silną i zaangażowaną społeczność, która wpływa na markę? Zobacz jak działają social media oparte o dane.

7,48% COS last click
75% wzrost przychodów last click non direct

Sportowe zagranie – kampanie PPC dla Intersport

Zobacz, jak wygląda nasz maraton w działaniach performance. Rekordowe wyniki w dyscyplinie kampanii produktowych.

102% wzrost przychodów z kanału
46% wzrost CTR nowości

Automatyzacja przynosząca efekty – marketing automation dla branży Beauty

Sprzedająca strategia marketing automation dla branży beauty. Zobacz, jak przeprowadziliśmy projekt.

809% wzrost liczby wzmianek
599% wzrost zasięgu w SoMe

Reporter Young – siła kampanii influencerskiej 

Odkryj potencjał inwestycji w influencer marketing oparty na danych i analizie.

510% wzrost nowych użytkowników
38% wzrost wyświetleń wizytówki

SEO Maps dla salonów meblowych

Wzrost wyników organicznych dzięki optymalizacji wizytówek oraz contencie opartym na danych. Odkryj siłę optymalizacji słowa.

43,02% wzrost współczynnika konwersji
45,21 wzrosty nowych użytkowników w sklepie

Piękno udanej współpracy – PPC dla branży kosmetycznej

Dynamiczne działania dla branży kosmetycznej. Zobacz jaką strategię PPC zastosowaliśmy.

76,31% wzrostu liczby użytkowników
192% wzrostu przychodów w sklepie online z Instagrama

PSIEdobre Social Media zbudowane na emocjach

Nasze działania w social mediach pozwoliły na dotarcie do większej liczby fanów zwierzaków i pokazały, że Instagram sprzedaje!

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest techniczne SEO?

Techniczne SEO obejmuje szereg aspektów i działań związanych z architekturą strony, które wpływają na jej pozycje w Google. Mowa tu między innymi o takich kwestiach jak: szybkość ładowania strony, poprawność przekierowań, wdrożenie i edycja mapy witryny, optymalizacja adresów URL i meta tagów czy poprawa responsywności strony. Kluczowym aspektem technicznego SEO jest wykrycie ewentualnych błędów we wspomnianym zakresie, a następnie ich wyeliminowanie.

Dlaczego warto zadbać o techniczne aspekty strony internetowej?

Dopracowanie strony pod kątem technicznym zwiększa jej dostępność dla robotów wyszukiwarek, co przekłada się na efekty wszystkich innych działań z zakresu pozycjonowania. Co więcej, aspekty, które uznajemy za część SEO technicznego, to także szereg kwestii związanych z użytecznością i przyjaznością Twojej witryny dla użytkowników. Inwestując w techniczne SEO, poprawiasz więc ich doświadczenia.

Ile trwają analizy techniczne?

Większość analiz trwa około 4 tygodni. Potrzebny czas może jednak różnić się w zależności od stopnia rozbudowania Twojej witryny. Musisz także liczyć się z czasem potrzebnym do wdrożenia rekomendacji, co również może zająć kilka tygodni. 

Ile trzeba czekać na efekty technicznego SEO?

Efekty nie pojawiają się natychmiast. Zwykle potrzeba minimum kilkunastu dni, a często nawet kilku miesięcy. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że utrzymują się długotrwale.

Czy przygotowujecie konkretne rekomendacje?

Oczywiście. Po każdej przeprowadzonej analizie otrzymasz od nas spersonalizowane rekomendacje – większość z nich będzie po prostu gotowymi rozwiązaniami, które możesz wdrożyć.

Czy zajmujecie się wdrożeniem technicznych zmian na stronie?

Tak, wdrażamy część zmian. W przypadku bardziej zaawansowanych prac rekomendujemy skorzystanie z usług naszej agencji partnerskiej.

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 12 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.