Usługi UX

Zrób pierwszy krok na drodze do wzrostu sprzedaży! Wypełnij wskazane pola, a my przeanalizujemy Twój serwis i sprawdzimy jak radzi sobie Twoja konkurencja.

Kilka słów

o usłudze

Zrozumienie i spełnienie rzeczywistych potrzeb Klienta to klucz do sukcesu w każdym biznesie. Dotyczy to zarówno Twojej oferty, jak i przeróżnych niuansów w obrębie Twojej witryny. 

Dzięki usługom UX zrozumiesz, jak użytkownicy poruszają się po Twojej stronie i dowiesz się, jakie elementy udoskonalić, aby poprawić ich doświadczenia. Wskażemy Ci gotowe rozwiązania, które zwiększą satysfakcję klientów i zapewnią rozwój Twojego biznesu. Sprawdź, co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić!

Narzędzia i strategie,
które stosujemy

Audyt UX

Przeprowadzamy kompleksową analizę użyteczności Twojej witryny, która pozwala nam zidentyfikować różnego rodzaju błędy popełnione podczas projektowania stron, a także opracować rekomendacje ich optymalizacji. 

Mapy ciepła

Tworzymy i analizujemy mapę kliknięć użytkowników na Twojej stronie, co pozwala wyciągnąć wnioski dotyczące poprawy jej funkcjonalności.

Heurystyki Nielsena

W naszej pracy korzystamy ze sprawdzonych wytycznych, dzięki którym możemy ocenić użyteczność danych rozwiązań zaprojektowanych w witrynie.

Testy A/ B

Porównujemy dwie różne wersje określonych elementów na Twojej stronie i wskazujemy, które z nich generują najlepsze wyniki.

Google Optimize

Niezawodne narzędzie od Google umożliwia nam realizację wydajnych testów A/B.

Hotjar i Crazy Egg

Sprawdzone narzędzia umożliwiają nam stworzenie efektywnych map ciepła i przeprowadzanie dalszych analiz.  

SEO w PromoTraffic to kompleksowy plan długofalowego wsparcia strony celem osiągnięcia wzrostu zakładanych KPI. SEO dedykowane jest wszystkim, którzy chcą zwiększyć ruch i przychody z bezpłatnych wyników wyszukiwania.

Klienci o współpracy z nami

W dzisiejszych czasach obecność marki w Internecie jest bardzo ważna. Jednak działania tam podejmowane muszą być poprzedzone odpowiednią analizą i zrozumieniem zachowań konsumentów. Wraz ze współpracą z PromoTraffic w wielu obszarach zwiększyliśmy jakość naszej obecności w sieci. PromoTraffic pomaga nam w codziennych działaniach performance i SEO, zapewniając dobre i realne efekty. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Nasze kampanie dzięki nim są efektywne, a ich reakcja na potencjalne problemy szybka.

Współpraca z firmą PromoTraffic jest dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Profesjonalizm i zaangażowanie zespołu są niezwykle imponujące. Dzięki ich pomocy udało nam się zwiększyć ruch na stronie internetowej oraz zwiększyć sprzedaż. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, jakie osiągnęliśmy dzięki współpracy z PromoTraffic. Polecamy ich usługi każdemu, kto chce poprawić widoczność swojej strony w sieci.”

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.
Zespół, z którym mamy przyjemność współpracować to młodzi i pełni entuzjazmu ludzie, których oprócz zaangażowania wyróżnia również wysoka skuteczność działania.  
Dzięki współpracy z PromoTraffic udało nam się znacznie poprawić wyniki sprzedaży oraz widoczność marki w Internecie.

Współpracujemy z Agencją PromoTraffic od 2015 roku. Korzystamy z usług Agencji w zakresie reklam płatnych, obsługi profilu na Facebooku, obsługi wizytówki Google oraz pozycjonowania w wyszukiwarce.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z PromoTraffic, obsługujący nas Zespół dąży konsekwentnie do osiągnięcia zamierzonych celów i bardzo skutecznie promuję naszą markę i nasze usługi w Internecie.
Możemy z czystym sumieniem polecić Agencję PromoTraffic jako solidnego Partnera biznesowego w promocji własnego biznesu.

Dzięki współpracy z firmą PromoTraffic udało nam się wypracować wspólną wizję wizualnej reprezentacji marki. Głównym celem uruchomienia SM w Polsce było zbudowanie wiedzy o marce i stworzenie dodatkowego punktu styku z konsumentem końcowym, ponieważ w 2022 roku nie prowadzono żadnej innej komunikacji. Zespołowi PromoTraffic udało się dostosować SM do atrybutów marki Optimeal i przekazać nasz główny cel – budowanie wizerunku jako eksperta w dziedzinie petfood.

Jak wygląda proces współpracy UX?

1

Krok 1

Darmowa ocena UX

Podpowiemy Ci, które elementy Twojej witryny są niedopracowane pod kątem UX. Dowiesz się, co zrobić, aby poprawić doświadczenia użytkowników, zachęcić ich do dłuższego pozostania na stronie i sfinalizowania transakcji. 

2

Krok 2

Indywidualna oferta na bazie oceny UX 

Ocena UX pozwala nam poznać potrzeby Twojego biznesu i określić usługi, które poprawią  użyteczność Twojej strony. Na jej podstawie tworzymy indywidualną ofertę, gdzie przedstawiamy zakres, harmonogram i kosztorys naszej współpracy.

3

Krok 3

Warsztaty UX z Klientem

Organizujemy spotkanie, podczas którego wspólnie omawiamy założenia współpracy i zakres działań. Definiujemy cele i rozwiewamy Twoje wszystkie wątpliwości.

4

Krok 4

Podpisanie umowy

W umowie znajdziesz szczegółowy zakres realizowanych prac i wszystkie istotne z formalnego punktu widzenia kwestie. Jej podpisanie da nam zielone światło do rozpoczęcia współpracy.

5

Krok 5

Konfiguracja potrzebnych narzędzi

UX to analityczna dziedzina, która wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi. Zanim będziemy mogli rozpocząć badania i wyciągnąć wnioski, musimy skonfigurować odpowiednie programy z Twoją stroną. 

6

Krok 6

Realizacja wybranych działań UX

W końcu nadchodzi czas na realizację usługi. Przeprowadzamy niezbędne analizy i badania, dzięki którym użyteczność oraz skuteczność Twojej strony już wkrótce wzrośnie.

7

Krok 7

Raport + rekomendacje

Efektem naszych prac jest szczegółowy, ale przejrzysty dokument, w którym znajdziesz wszystkie istotne dane i wnioski zebrane w trakcie realizacji usługi. Podpowiemy Ci także gotowe rozwiązania, które poprawią UX Twojej strony.

8

Krok 8

Spotkanie omawiające raport/ audyt/ analizę

Gdy zakończymy pracę nad wybraną usługą UX, spotykamy się, by omówić wnioski. Wyjaśnimy Ci dane zawarte w raporcie i przedstawimy rekomendacje dalszych działań.

Poznaj marki, które nam zaufały

Wspólnie planujemy, analizujemy i wdrażamy działania, które stawiają na rozwój naszych Partnerów i pomagają im kreować lepszą przyszłość.

Nasze case study

Efekty spójnej wizji i współpracy klasy PRO

+538 wzrost zaangażowania na FB
+33% zwiększenie widoczności w top10

Jak zmieniliśmy wizerunek 
marki VanityStyle?

155% wzrostu sprzedaży z kampanii y/y
8089% wzrostu konwersji z kampanii PRG y/y

Zintegrowana kampania urodzinowa dla marki sportowej

Zobacz przepis na rekordowe wyniki urodzinowe!

17,26% wzrostu sesji organicznych
20,45% wzrost przychodów

“Gdy inflacja puka do drzwi.”

Zobacz, jak na Twój biznes może wpłynąć dobrze poprowadzony content i optymalizacja SEO. Sprawdź nasze case study, gdzie mimo zawirowań na rynku, osiągnęliśmy bardzo dobre efekty w działaniach organicznych.

1590% wzrostu ruchu org
3955% wzrostu zaangażowania

Optimeal – Social Media budujące markę

Jak zbudować silną i zaangażowaną społeczność, która wpływa na markę? Zobacz jak działają social media oparte o dane.

7,48% COS last click
75% wzrost przychodów last click non direct

Sportowe zagranie – kampanie PPC dla Intersport

Zobacz, jak wygląda nasz maraton w działaniach performance. Rekordowe wyniki w dyscyplinie kampanii produktowych.

102% wzrost przychodów z kanału
46% wzrost CTR nowości

Automatyzacja przynosząca efekty – marketing automation dla branży Beauty

Sprzedająca strategia marketing automation dla branży beauty. Zobacz, jak przeprowadziliśmy projekt.

809% wzrost liczby wzmianek
599% wzrost zasięgu w SoMe

Reporter Young – siła kampanii influencerskiej 

Odkryj potencjał inwestycji w influencer marketing oparty na danych i analizie.

510% wzrost nowych użytkowników
38% wzrost wyświetleń wizytówki

SEO Maps dla salonów meblowych

Wzrost wyników organicznych dzięki optymalizacji wizytówek oraz contencie opartym na danych. Odkryj siłę optymalizacji słowa.

43,02% wzrost współczynnika konwersji
45,21 wzrosty nowych użytkowników w sklepie

Piękno udanej współpracy – PPC dla branży kosmetycznej

Dynamiczne działania dla branży kosmetycznej. Zobacz jaką strategię PPC zastosowaliśmy.

76,31% wzrostu liczby użytkowników
192% wzrostu przychodów w sklepie online z Instagrama

PSIEdobre Social Media zbudowane na emocjach

Nasze działania w social mediach pozwoliły na dotarcie do większej liczby fanów zwierzaków i pokazały, że Instagram sprzedaje!

Najczęściej zadawane pytania

Co to znaczy UX?

UX (ang. User Experience) to w dosłownym tłumaczeniu doświadczenie użytkownika. Chodzi tu o całość wrażeń i emocji, jakie mu towarzyszą podczas korzystania z danej strony internetowej, aplikacji czy produktu. UX to także projektowanie doświadczeń użytkownika według określonych zasad, które mają sprawić, że używanie danego rozwiązania będzie intuicyjne i maksymalnie przyjazne.

Dlaczego warto zadbać o UX strony internetowej?

We wszystkich działaniach z zakresu UX chodzi o to, aby w maksymalnym stopniu dostosować projekt strony www do potrzeb użytkownika. To z kolei przekłada się na poprawę jego doświadczeń, a co za tym idzie – zwiększenie konwersji i realizację określonych celów biznesowych.

Ile trzeba działać na efekty działań UX?

Efekty UX mogą pojawić się już kilka chwil po wdrożeniu rekomendowanych zmian. W końcu użytkownicy od razu odwiedzają udoskonaloną wersję Twojej strony internetowej. By móc jednoznacznie ocenić rezultaty działań, warto jednak poczekać minimum kilka tygodni.

Ile trwają badania UX?

Zazwyczaj trwają około 14 dni. Potrzebny czas może jednak różnić się w zależności od projektu czy wybranych badań.

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 12 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.