Facebook
Promotraffic – marketing internetowy, pozycjonowanie stron wwww
Fundusze unijne
+48 512 044 729
PL EN

Pozycjonowanie i AdWords branża eventowa

STAN WYJŚCIOWY
I WYZWANIE BIZNESOWE

Spółka Promogirls zajmująca się obsługą eventów oraz akcji promocyjno-marketingowych zwróciła się do nas w sprawie zwiększenia popularności firmy w sieci. To, na czym zależało Klientowi, to – przede wszystkim – zwiększenie ilości zapytań.

DZIAŁANIA

Nasza praca przebiegała dwutorowo. Przede wszystkim w ramach działań SEO wybraliśmy odpowiednie słowa kluczowe dostosowane do branży oraz stworzyliśmy zalecenia odnośnie przebudowy strony internetowej. Oczywiście przeprowadziliśmy pilotaż poprawnego wdrożenia optymalizacji strony internetowej. Następnym krokiem było stworzenie kampanii PPC i jej optymalizacja. Priorytetem stał się dla nas dobór słów kluczowych oraz odpowiednie kierowanie kampanią.

 

stronapg

EFEKTY I WNIOSKI

W wyniku przeprowadzonych przez nas działań, po 6 miesiącach ruch organiczny wzrósł o ponad 200%, co stanowi prawie 60% całego ruchu na stronie. Przed rozpoczęciem działań SEO wynosił on zaledwie 38%.

cs1

Wraz ze wzrostem ruchu organicznego wzrósł również poziom realizacji celów, dokonywany przez użytkowników na stronie klienta. Wzrost realizacji sięga prawie 3 000 %. Za cel przyjęliśmy wypełnianie formularzy kontaktowych, znajdujących się na stronie internetowej oraz przejście do zakładki „oferta”, w której znajdują się wszystkie szczegóły świadczonych przez klienta usług.

Dzięki analizie ruchu na stronie dokonaliśmy również znacznych zmian w kampanii AdWords Search. Utworzyliśmy reklamy z rozszerzeniem zoptymalizowanym pod kątem urządzeń mobilnych.

cs2

Dzięki takiemu zastosowaniu znacznie obniżyliśmy stawki za kliknięcie i dotarliśmy do osób, które przeglądają Internet na urządzeniach mobilnych. Dzięki ciągłej optymalizacji kampanii, w ciągu 6 miesięcy zwiększyliśmy poziom konwersji o ponad 1300%.

 

 
Opinia klienta o działaniach Promotraffic:

 

          Jedną z największych korzyści dla naszej firmy jest to, że stajemy się coraz bardziej widoczni w Internecie, otrzymujemy coraz więcej zapytań on-line, e-maili oraz telefonów, które realnie przekładają się na wzrost przychodów naszej firmy. Promotraffic jest godną polecenia agencją, która jako jedna z nielicznych łączy know-how z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do biznesu swojego klienta.

Damian Masel, Prezes Zarządu firmy PromoGirls

company_pg_logo

 

zobacz wszystkie case studies