Konfiguracja Google Analytics


DLACZEGO?

Zbadamy, czy w prawidłowy sposób interpretujesz zebrane dane. Pomożemy Ci zlokalizować miejsca, które wpływają na niski współczynnik konwersji i nakreślimy nowe kierunki działania.

Jeżeli zależy Ci na osiągnięciu sukcesu w Internecie, nie możesz pozwolić sobie na lekceważenie danych. Ich analiza oraz wyciąganie właściwych wniosków mogą przełożyć się na trafne decyzje biznesowe. Dzięki naszemu wsparciu docenisz wartość analityki internetowej.

Dowiedz się, co sprawiło, że użytkownicy przebywają na Twojej witrynie z zainteresowaniem i przeglądają kolejne podstrony lub dlaczego ją opuszczają. Podpowiemy Ci także, jakie źródła ruchu warte są inwestycji, dzięki czemu unikniesz marnowania czasu i pieniędzy.

 

CO?

Skorzystaj z konfiguracji Google Analytics jeśli:

  • przytłacza Cię nadmiar dostępnych raportów i statystyk w Google Analytics,
  • nie wiesz które metryki są najważniejsze dla Twojego biznesu,
  • masz problem z wyborem najefektywniejszych źródeł lub kanałów sprzedaży,
  • chcesz znać mocne i słabe strony własnej witryny internetowej,
  • chciałbyś poznać tajniki swojej branży oraz dowiedzieć się w jaki sposób pojedyncze elementy mogą wpływać na całościowy efekt sprzedaży.

 

Możesz liczyć na wsparcie ze strony indywidualnego opiekuna, z którym masz stały kontakt telefoniczny i mailowy. W ten sposób oferujemy kompleksową pomoc, regularne monitorowanie efektów kampanii oraz dostosowanie analityki internetowej tak, by odpowiadała na wszystkie nurtujące pytania. Przygotujemy przejrzyste raporty Google Analytics dostosowane do Twoich potrzeb. Sprawdzimy również poprawność ustawień konta oraz zainstalowanych kodów śledzenia.

 

JAK?

Odpowiednie dostosowanie analityki internetowej polega na konfiguracji i weryfikacji wszystkich ustawień Google Analytics. W ten sposób w pełni świadomie możemy odczytywać dane dotyczące realizacji celów, jak i odpowiednio zrozumieć cele biznesowe pod które optymalizujemy prowadzone działania marketingowe. Wstępny proces analizy danych przebiega następująco:

Wstępna ocena Google Analytics: Ocena ustawienia i implementacji kodu Google Analytics.

Właściwa analiza: Pełna analiza Google Analytics na podstawie checklisty.

Wskazanie błędów: Wskażemy błędy, mogące wpływać na nieprawidłowe odczyty.

Wdrożenie zmian: Na podstawie audytu wdrożymy i poprawimy ustawienia analityki.

Konfiguracja Google Analytics dla e-commerce: Jeżeli brakuje Ci danych dotyczących sprzedaży, na podstawie wykonanego audytu skonfigurujemy i dostosujemy system Google Analytics do silnika Twojego sklepu

Raportowanie: Skontrolujemy zmiany i przekażemy Ci raporty z rekomendacjami.

 

Chce się skontaktować Wypełnij brief online

certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) dotyczących produktów i usług Promotraffic zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.