DLACZEGO?

Poprawnie wdrożona analityka jest niezbędna, aby podejmować wiążące decyzje biznesowe. Istotne jest nie tylko prawidłowe zbieranie danych, ale i odpowiednia ich interpretacja.

Tak samo ważne jest przeprowadzanie testów, aby sprawdzić, które elementy strony są najchętniej klikane, a na których użytkownik się gubi.

 

CO?

Przeprowadzimy dla Ciebie wdrożenia i testy, które pozwolą na poprawne zbieranie danych i zoptymalizowanie Twojej strony internetowej:

  • konfiguracja Google Analytics,
  • testy A/B,
  • mapy ciepła.

 

JAK?

Podczas przeprowadzenia konfiguracji Google Analytics weryfikujemy wszystkie ustawienia konta (kod GA). Sprawdzamy, czy poprawnie odczytują się dane dotyczące realizacji celów. Wskazujemy błędy, przez które odczyty mogą być zaburzone i na podstawie audytu wdrażamy zmiany. Konfigurujemy Google Analytics dla e-commerce zgodnie z silnikiem Twojego sklepu.

Do wykonywania testów A/B wykorzystujemy przede wszystkim narzędzia takie jak Google Analytics i Google Optimize. Sprawdzamy w nich, ktore elementy na stronie mogą być testowane, dajemy propozycje zmian, uruchamiamy testy i oddajemy raport z rekomendacjami.

Do wykonywania map ciepła wykorzystujemy m.in. Google Analytics i Crazy Egg. Sprawdzamy dzięki nim elementy, które najbardziej lub najmniej interesują użytkowników na najbardziej istotnych zakładkach witryny internetowej.


certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) dotyczących produktów i usług Promotraffic zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.