Social Media i e-PR

Ładne posty w social mediach to za mało, żeby zaangażować klientów i zachęcić ich do zakupu. A tylko ”dobra” informacja prasowa nie wystarczy, żeby opublikowały ją media. Wiemy, że jedynie zaplanowane działania  dla Twojej grupy docelowej mogą wywołać efekt zasięgu, zaangażowania i konwersji w mediach społecznościowych oraz digital PR.

Wypełnij brief, a przygotujemy dla Ciebie raport ze stanem zastanym i analizą konkurencji oraz rekomendacjami, do wdrożenia od razu!

 

Wypełniam brief

 

 

Audyt + strategia social media

audyt strategia social media

 

Sprawdzimy Twoje kanały w social mediach i zestawiamy je z Twoją konkurencją oraz benchmarkiem, dzięki czemu zobaczysz, jak plasujesz się na ich tle.

Znajdziemy Twoje persony i zaprojektujemy komunikację zgodnie z lejkiem sprzedażowym. Stworzymy harmonogram i wyznaczymy cele komunikacji w social mediach oraz digital PR.

 

Dowiedz się więcej!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Prowadzenie profili w social mediach

obsluga social media

 

Skuteczna komunikacja w mediach społecznościowych opiera się na kreatywności, ale też dobrej dystrybucji utworzonej treści i jej promocji.

Wiemy, jak ważne jest szybkie reagowanie przez agencję social media – według HubSpota, aż 32% użytkowników wymaga odpowiedzi od marki w ciągu 30 minut.

 

Dowiedz się więcej!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Digital PR + influencerzy

influencer marketing
Według HootSuite, z social mediów korzysta aż 39% Polaków i to z nich czerpią większość informacji każdego dnia. Mimo to, dla 69% z nas najbardziej opiniotwórcze są gazety papierowe.

Jako agencja social media pomożemy Ci dotrzeć do dziennikarzy, mediów i influencerów, których słuchają Twoje persony.

 

Dowiedz się więcej!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Szkolenia + consulting social media

 

szkolenia i consulting social media

Masz w firmie zespół, który odpowiada za działania w social mediach i chcesz podnieść jego kompetencje?

Proponujemy Ci szkolenie z social mediów, na którym znajdziemy miejsca, w których masz szansę się rozwinąć i pokażemy Ci rozwiązania, dzięki którym będziesz bardziej angażować i więcej sprzedawać.

 

Dowiedz się więcej!

 

Skontaktuj się z nami!

certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017 & 2018

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN i BEST SMALL PPC AGENCY

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) dotyczących produktów i usług Promotraffic zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl